Wpis z mikrobloga

@bios16: Próbuj cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Popytać nigdy nie zaszkodzi, na wesele idę z braku laku z różową (całkiem fajną) ode mnie z roku tylko przez to że ktoś mnie uświadomił że warto zapytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jejku ja chciałem tylko 3.14 plusa a tu stówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@worldmaster: Dam znać więcej za tydzień po kolejnych zajęciach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dali jeszcze zaproszenie na jakąś potańcówe z okazji ich urodzin na piątek więc się może też przejdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@worldmaster: Ot przyszło parę różowych, parę niebieskich. Instruktor pokazuje wstępnie kroki na sucho jak lecą niebieskie, jak różowe i potem jedziesz w parze. Pary zmieniają się co parę minut ale tańczysz ciągle. Był walc, był discofox (czy jakoś tak), takie tam szmery bajery na dobry początek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie nadepłem żadnej na stopę więc przypau nie było, jedna nawet powiedziała że spoko mi idzie,
  • Odpowiedz
  • 1
@luuzik: Oj tam oj tam, nie tłumacz się rusz zad i spróbuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam się gubię i nie to tylko ja się wczoraj gubiłem, ale wiem już z autopsji że ogarnięcie czegokolwiek jest kwestią czasu i w niektórych przypadkach dobrej ilości kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tux3284: Nie wiem czy problemem byłoby gubienie się. Ja nawet nie potrafię klaskać w rytm, zawsze wtedy patrzę się na innych kiedy klaszczą i tak wygląda to bardzo sztucznie i też się gubię xD
  • Odpowiedz