Wpis z mikrobloga

@V_50: nastawiał się właśnie na 1.6 102km, to już powinno spokojnie wystarczyć do przemieszczania się :) Vectre także mu polecałem, bo nasz tata miał taką z 2001 roku w full opcji, 2.2 dti. Najzajebistsze w niej były głośniki, które na prawdę bardzo dobrze grały, ale w tej kwocie chyba ciężko coś dorwać. Brat wolałby benzynę, diesel to wiadome, koszty większe utrzymania, tym bardziej w takim starym aucie .
  • Odpowiedz
@koziar123: jedyny sposób to przeglądać 5x dziennie portale z ogłoszeniami i jechać jak tylko się coś pojawi. Na pewno uda mu się wyrwać coś ciekawego tylko w miarę zadbane egzemplarze są sprzedawane po kilku godzinach od wystawienia. Przy takich cenach nie warto patrzeć na konkretny model, za mało egzemparzy się może pojawiać i szukanie może trwać miesiącami
  • Odpowiedz
@iacek: zdaje sobie z tego sprawę, ja szukając auta do 13 tys przeglądałem non stop olx, otomoto i tego typu podobne portale, aby od razu dzwonić i umawiać się na oględziny :)
  • Odpowiedz
niestety, dopiero co zaczął pracę i 5500 pln to max co ma na samo auto :(


@koziar123: To może niech sobie odpuści kupowanie strucla, no chyba że auto jest mu potrzebne do pracy.
  • Odpowiedz
@Leniek: Nie każde auto w tej kwocie to strucl :) Ja swoje pierwsze auto Rover 214si kupiłem za 2800 pln i przejeździłem nim 4 lata(65 tys. km), wkładając z 2 tys. na naprawy :) Brat dalej szuka golfa IV i jutro rano jedzie jeden obejrzeć, na szczeście silnik 1.6, zobaczymy co to będzie
  • Odpowiedz
@mockingbird_: skończyło się na GOLF IV:D do tej pory jeździł bezawaryjnie, 2 tyg jebło sprzęgło i teraz stoi i czeka na naprawę :D kupił go wtedy za 4300 pln, mechanicznie był w porządku, tylko z zewnątrz wymagał dopieszczenia (i wymaga dalej, ale to bezsens wkłądać hajs w neigo) :) Zakup mozna powiedzieć sie udał, przez tyle czasu nic powaznego się nie stało, tylko oleje, filtry itp :P
  • Odpowiedz