Wpis z mikrobloga

KONKURS - do wygrania 2 książki "Wieża", których akcja rozgrywa się w post apokaliptycznym Wrocławiu 20 lat po wojnie nuklearnej. (Uniwersum Metro 2033)

Co musisz zrobić:
1. Zaplusuj ten wpis
2. Napisz w komentarzu tego postu dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać tę książkę

Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy dzisiaj o 21.00 2 naszym zdaniem najlepszych odpowiedzi
na pytanie konkursowe i właśnie tym osobom rozdamy ksiażki Roberta J. Szmidta

_
#wroclaw #konkurs #metro2033 #otchlan #rozdajo #wieza #ksiazki #fantastyka #kochamwroclaw
Pobierz KochamWroclaw - KONKURS - do wygrania 2 książki "Wieża", których akcja rozgrywa się w...
źródło: comment_ppNdBljnBpiCcyHnpXSKZhwjFbAK52ed.jpg
  • 137
jestem fanem fantastyki w zasadzie od zawsze, Lewisa i Tolkiena czytałem już w przedszkolu, prawie całego znam na pamięć, w podstawówce ogarnąłem Lema, Wellsa i Sapkowskiego, potem był King, Clarke i Lovercraft, i tak zleciało. A teraz dzieciom do spania chętnie poczytałbym coś czego nie znam :)
powinienem dostać książkę , ponieważ mieszkam w Radomiu i jeśli dojdzie do wojny atomowej to nikomu nie będzie się chciało bombardować mojego miasta - wtedy Radom obok Sosnowca i Grudziądza zostanie ośrodkiem państwowości , a jako że będę miał tutaj książkę przyszłe pokolenia będą się nią mogły również cieszyć , ponieważ przekaże ją wtedy nieodpłatnie do nowo utworzonej Głównej Biblioteki V RP
@KochamWroclaw: Nigdy nie czytałem książki z uniwersum metro 2033 dziejącej się w Polsce. Chciałbym zobaczyć czy da się to zrobić dobrze. Nie znam Wrocławia i nie wiem gdzie ludzie mogli by się schronić przed wybuchem atomowym. Książka odpowiedziałaby na moje pytania, jednocześnie przybliżając mi miasto
Przeczytalem trylogie, kilka ksiazek z uniwersum, jak rowniez 'Dzielnice Obiecana', ktora rozgrywala sie w Polsce - niestety byla ona po prostu slaba...wiec moze ta bylaby lepsza? Polskie akcenty bardzo pasuja do tego uniwersum.
@KochamWroclaw: Książka powinna trafić właśnie do mnie, bo dzisiaj mam urodziny i byłby to świetny prezent. Poza tym jestem wielkim fanem tego uniwersum i chciałbym zobaczyć postapokaliptyczny Wrocław.
@KochamWroclaw:

Dlaczego ja? Bo cholernie mocno chce mi się przeczytać tą książkę, staram się realizować swoje marzenia z których między innymi to tworzenie gier (Całkiem możliwe że się przyda ^^), ogólnie ją bardzo chce i jak mi jej nie dacie to naśle tego fajnego robocika z mojego awatara by wystrzelał was na inną galaktykę. Jeżeli to was nie przekonuje to mogę wam zaśpiewać. Ostatnim razem jak to zrobiłem coś #!$%@?ęło w
@KochamWroclaw: @BenkartGorszegoBoga: @vomalio: Czy tylko ja uważam za żenujące i poniżające pisanie takich pierdół jak "dlaczego właśnie ja miałabym dostać tę książkę" tylko po to by dostać coś za darmo? Rozumiem plusik czy udostępnienie na fb, gdzie wygrana polegałaby na losowości, ale wstyd by mi było pisać takie głupoty na facebooku, silić się na jakieś kreatywne, pseudozabawne teksty, gdzie mogliby to zobaczyć moi znajomi, a nawet tutaj gdy moje