Wpis z mikrobloga

Ej @moderacja Czy jezeli 2T06 uwaza ze slowa "debil", "kretyn", "idiota", "twoja matka to prostytutka", "jestes ubeckim pomiotem" nie sa obrazliwe i nie sa powodem do usuniecia komentarza to moge mogl bym tak napisac o moderatorach albo @m__b albo @a__s i nikt sie nie obrazi?

Tak pytam z ciekawosci.

Swoja droga pare miesiecy temu zapowiadaliscie hucznie wporwadzenie tagow autorskich i do tej pory jakos postepow nie widac (nie mowiac o naprawie normalnych tagow zeby dalo sie archiwum przegladac).

Nie dosc ze daliscie ciala z wporwadzaniem udogodnien to dodatkowo jak ktos prowadzi tag autorski i zglasza jak ktos nim spamuje to moeracja (w postaci 2TO6) stwierdza ze 4500 uzytkownikow to #!$%@? nie liczba i "pierodle nie bede moderowal".

Chyba gdzies po drodze zgubiliscie rozum i godnosc czlowieka.

#moderacjacontent
TacoPolaco - Ej @moderacja Czy jezeli 2T06 uwaza ze slowa "debil", "kretyn", "idiota"...

źródło: comment_5n20j9caWx2rexpRM42wi7s7pfBdxggb.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@typowy_cpun: Wiem, tak sie tylko pytam bo mnie ciekawi "Skad sie biora tacy du...." Znaczy duzi chlopcy jak to mawial prezydent mirko ;)

Chcial bym z tego miejsca podiekowac 2T06 za aktywna pomoc w #!$%@? prawie dwoch lat pracy wlozonej w prowadzenie tagu i brak reakcji na spam. @moderacja jestescie najlepsi. Lepszych ciezko znalezc.
  • Odpowiedz
@smieszekzagranico: Ja nie krece afery, taguje tylko jednym tagiem ktory ogladaj glownie ci ktorzy maja wyrobione zdanie na temat wykopowych moderatorow.

Mi poprostu rece opadaja. Zamiast zarobic $ czlowiek posiweca swoj czas zeby dodac jakis wpis zeby mireczki mialy co czytac, stara sie walczyc ze spamem pod tagiem @moderacja kladzie laske i wpycha ci bolca po same jaja.

Generalnie odechciewa sie cokolwiek robic. #!$%@? tym podejsciem kilka(nascie) tagow jak widac nie
Taco_Polaco - @smieszekzagranico: Ja nie krece afery, taguje tylko jednym tagiem ktor...

źródło: comment_1Da6RKQpkh0STAFNfs5PUoJ3Fp6kXWjC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Litu: Jak by byl bezuzyteczny to bylo by pol biedy. Problem w tym ze on jest szkodliwy.
Czasami mam wrazenie ze on tak naprawde nie istnieje tylko jak inni moderatorzy daja idiotyczna decyzje ktorej sie wstydza bo godzi w rozum i godnosc czlowieka to sie podpisuja 2TO6 i maja swiety spokoj
  • Odpowiedz
slowa "debil", "kretyn", "idiota", "twoja matka to prostytutka", "jestes ubeckim pomiotem" nie sa obrazliwe i nie sa powodem do usuniecia komentarza to moge mogl bym tak napisac o moderatorach...


@Taco_Polaco: Kiedyś już o to pytałem, moderacja odpowiedziała mi tak jak zazwyczaj w takich sytuacjach.

  • Odpowiedz
@Taco_Polaco: Po co w ogóle pisać jakiś wartościowy content wyłącznie na jakichś wykopach i tym podobnym, trzeba było pisać na swoim blogu to a tu dla promocji przeklejać, miałbyś kopię na dodatek z dużo większą kontrolą nad nią.
  • Odpowiedz