Wpis z mikrobloga

Mirki kochane. Planuję jednodniowy wypad w #tatry. Czy znacie jakieś fajne trasy które mógłbym przejść w takim krótkim czasie? Czerwone wierchy odpadają, bo byłem wiele razy. Dodam też, że mam trochę doświadczenia w chodzeniu po górach, ale dość dawno tego nie robiłem :)
#gory
  • 11
@Mak0wi3c: Wg. mnie na jeden dzień fajne są: Skrajny Granat, Kozia Dolina, Kościelec, Świnica, Liliowe i spacer ścieżką na Słowacką stronę, Dolina Białej Wody na Słowacji - długi szlak ale warto przejść chociaż do jakiegoś momentu i zawrócić.
@Mak0wi3c: Krzyżne? Z Kuźnic, można się szarpnąć i przez D5SP skończyć w Palenicy. Widoki świetne, ale szlak długi, wyrypa kondycyjna. Śnieg wiadomo, może jeszcze być.
Jeszcze Zawrat od piątki. Szpiglas da radę też ogarnąć.
@booolooo Przecież na zejściu z Zawratu w stronę Murowańca jest pewnie śniegu po kolana, a tamten fragment jest raczej stromy i dość wymagający. Gdzie Ty go wysyłasz. Chyba że powrót tą samą drogą do Piątki ale ten szlak jest nudny.

@Mak0wi3c Proponuję Tatry Zachodnie. Zacznij od Grzesia, później Rakoń i jak będą dobre warunki to Wołowiec.