Wpis z mikrobloga

#nowywykop2016 @m__b @Moderacja myślałem myślałem i wymyśliłem. Oprócz moderowanych tagów przydała by się funkcja potwierdzenia dodania tagu do wpisu. Wygladalo by to mniejwiecej w taki sposób. tworze wpis ktory taguje #.cebuladeals jednak zeby wysłac taki wpis musze kliknac w zakreslony tag na czewono gdzie otworzy sie okienko z pytaniem "czy twoj wpis zawiera wiadomosc o okazyjnej cenie jakiegos produktu? jesli nie uzyj innego tagu jak #.zadarmo" i user musi kliknac ok zeby ramka czerwona zniknęła.
Oczywiście problemu to nie zlikwiduje ale przynajmniej bedzie powiadomieniem dla osób ktore nie chca trollowac ale nie wiedza do czego taki tag sluzy. przykładowo jeszcze tagi elektronika muzykaelektroniczna i mirkoelektronika. wat wut musze robic research tagów co gdzie kto dodaje żeby się zorientować jak potagowac a w podany przezemnie sposób zostanie poinformowany.
minusem jest dodatkowy kod i problemy z kompatybilnością rozwiązania na urządzeniach mobilnych oraz wymóg moderacji do ustosunkowania przeznaczenia pewnych tagów co teraz jest w rekach userów
  • 13
@typowy_cpun: @Precypitat: @Artrix: tak nagadaliscie na michaua ze zrobi wam na złość i wprowadzi zmiany. juz kiedys zglaszalem wprowadzenie nsfw oprócz +18 i po jakimś czasie zostało to zaimplementowane. w sumie nic do mnie nie pisali ale lubie sobie pomyslec ze to ja sie przyczyniłem do ulepszenia serwisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michalkosecki: oczywiście nie mam na myśli wszystkich tylko tych problematycznych jak te cebula czy programowanie itd. problem nieprawidlowego tagowania jest dosc duzy i gniewne komentarze nie skutkuja
@wycz: jest cos takiego jak społeczny dowód słuszności. komentarz nie ma sensu dla implementacji. natomiast zgłoszenia mogłyby skutkować tym, że dla trolli dany Tag byłby niemy - nie wołałby nikogo. Inna sprawa, że na tym serwisie mogłoby to się łatwo skończyć linczem.
@Precypitat: może michau nie chce wkraczać tak mocno w mikrobloga z butami moderacji. wypracował grzeczny wizerunek głównej a wszyscy użytkownicy gorszego sortu używają mirko