Wpis z mikrobloga

Wpadłem właśnie na genialny pomysł, który może odmienić rynek pogrzebów na całym świecie. Są różne rodzaje pogrzebów: Zwykłych ludzi (Zazwyczaj małe i kameralne), oraz osobistości znanych i mniej znanych, ale bogatych. I wlasnie w nich bym celował. W duże pogrzeby osób zamożnych, na które również przychodzą osoby zamożne. Jak wiadomo na pogrzebach jest cisza, a ludzie są skupieni. A do osób skupionych najlepiej docierają różne komunikaty. Chodzi mi o reklamę. Rodzina wygłasza przygotowaną przez najlepszych specjalistów mowę pożegnalną. Mowa byłaby tak przygotowana, by sprawiała, że ludzie będą jeszcze bardziej skupieni. I na sam koniec przedstawiono by sponsorów pogrzebu.

Sponsorem pogrzebu jest firma H. Skrzydlewska producent trumien i numer jeden na rynku pogrzebów. Dziękujemy za ufundowane trumny

Dziękujemy również firmie ogrodniczej F.H.U. Januszex, fundatorowi łopat dla grabarzy.

Sponsorem stypy jest firma Stock Polska Sp. z o.o. producent wódki "Żołądkowa Gorzka" oraz pizzeria "Gruby Benek"


Do ludzi dotarłby komunikat, a potem kupowaliby wódkę żołądkową, przegryzali pizzą od Grubego Benka, w ładną pogodę w ramach relaksu porządkowaliby sobie ogródek narzędziami Januszexa, gdy sami organizowaliby pogrzeby, wybrali by skrzydlewską, a na miejscu sprzedawcy dosprzedaliby w super ofercie trumnę i grób dla samego organizatora.

Jestem #!$%@? genialny.

#biznes #pogrzeby
  • 2
@2015: Piłbym Żołądkową, która kojarzyła by mi się z wujkiem Władkiem co go tydzień temu pochowaliśmy. Ide przekopać ogródek a tam łopata z Januszexu, patrz Grażyna idento grabarze mieli na cmentarzu. Nie zapina mi się jakoś. Smutno by się kojarzyło ale fakt, że nazwa utkwiła by w pamięci.