Wpis z mikrobloga

@ajatancze @vince87 : to dosyć logiczne. osoba która za główny przekaz wybiera pokazanie, że ma ładne ciało wysyła jasny sygnał - to jest mój główny walor. kasując opis - nie mam ci nic do powiedzenia, ale mam ładne ciało którym możesz się zachwycać. a jeżeli ktoś się rozbiera zanim jeszcze się z tą osobą spotkałeś, to zgadnij jakie ma priorytety. odnosi się to zarówno do lasek jak i facetów. gdyby porównać to
@ajatancze: nastawianie się na związek jest .. złe? choć to nie właściwe słowo. Wewnętrzna presja na to, niczym się nie rozni od wewnętrznej presji facetów na sex na 1 noc.. ta sama postawa, to samo mentalne sponiewieranie.
Tak jak i seks jak i zwiazek powinny móc wyjść samo z siebie. Kalkulowanie tego poprzez racjonalizowanie czy tworzenie nienaturalnych sytuacji, jest jawną wewnętrzną presją.
@vasil: dojrzały i znający swoje potrzeby człowiek przecież jest w stanie ocenić swoją gotowość do bliższej relacji. wiesz kiedy masz ochotę na niezobowiązujący romans a kiedy jesteś gotowy na związek (gotowość a nie ciśnienie)