Wpis z mikrobloga

@Leniovo Siedzę w branży bardzo głęboko i powiem Ci tyle, że żadna sieć dystrybucyjna w Polsce nie handluje tymi częściami - to już powinno budzić podejrzenia, co do jakości.

Zrobiłem małe rozeznanie i z tego co widzę są to chińskie gówna najniższego sortuj pakowane w DE po to by mieć "Germany" na opakowaniu.

Dla mnie to części z gatunku "nawet wrogowi bym tego nie zamontował".
@Messix Wszelkiego rodzaju markowe, atestowane. Najlepiej o jakości Q (oryginał w opakowaniu producenta części)

Pisz jaką część potrzebujesz to Ci podam jakie marki można wziąć pod uwagę.
@valdo: Co za bzdury wygadujesz. Przecież SKV handuje z Motogamą, autopartnerem, motoprofilem - wymieniać dalej? Nie wiem skąd bierzesz informację, ale zanim coś napiszesz to chociaż sprawdź u źródła, albo przestań wypisywać głupoty. Skoro Ty z nimi nie handlujesz to chociaż zachowaj się fair i nie rób komuś antyreklamy.
@Lnap Rozbawiłeś mnie na tyle, że aż sprawdziłem jak mocno SKV handluje z MP i AP. W Moto znalazłem jakieś 100 aktywnych indeksów. Taka ilość robi wrażenie w bazie, która ma 1,6 miliona rekordów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W AP mimo usilnych starań nie znalazłem żadnych pozycji sygnowanych przez SKV, ale wierzę Ci, że na pewno gdzieś głęboko mają ich schowanych; )
Jedynie motogama od wejścia się nimi