Wpis z mikrobloga

@list86: Sam w tym chwilkę jeździłem ale sie wypisałem. Po prostu Uber oszukał wielu ludzi, ci pobrali samochody w leasing i teraz są w piździe. Ponadto #!$%@? mnie ciągle naprowadzanie gdzie kto ma jechać. Oczywiście, że to kwestia wyboru. Klient najchętniej zjadłby burgera za 1zł i pojechał taryfą za 5 zł. Nie bronię nikogo. Stwierdzam fakt po iluś tam kursach uberem i taxi i nie wiem czemu taki wjazd na złotówy.
@MichalQ20: Naprawdę ja nie spotkalem żadnego #!$%@? złotówy. No chyba, ze Ci pod klubami. Oni grymaszą, że tu i tam nie pojadą. Ale taki normalny zlocisz na miescie jest zadowolony z kazdego kursu i miło zawsze się gada. Pod klubami to #!$%@? gangi stoją. Ale rozbijajmy gangi a nie ciśnijmy wszystkim cierpom.
@Nie_chcem_ale_muszem: wg mnie złotówy zasługują na najgorsze za te wszystkie chore akcje wymierzone w ubera. Jako klient, konsument chcę mieć wybór, tymczasem oni chcą mi go zabrać i kontrolować rynek. W dodatku się jeszcze chwalą że niszczą czyjąś własność, ostatnio zaczęli łapać ludzi (WTF) itd
@Nie_chcem_ale_muszem: wszyscy mamy ten sam rząd ale jakoś ja nikogo nie atakuję, nie nieszczę jego własności itp. Widzisz, jestem programistą i sysadminem po polibudzie. I teraz wyobraź sobie że robię obławy na freelancerów którzy jej nie skończyli bo przecież ja musiałem cały ten czas poświęcić, pieniądze itd! A oni nie! Skandal?
@list86: Gratuluje bycia programistą, ale ja mówiłem o czymś innym. Jeśli trafię na jednego #!$%@? programistę, albo nawet zobacze protest 100 programistów to nie oznacza, że każdy programista jest roszczeniowym #!$%@?.
@Nie_chcem_ale_muszem: no ok, zgoda. Wierzę że są normalni taksówkarze i pewnie nawet jest to większość. Gorsza jest ta głośna, roszczeniowa część która stoi właśnie za stronami typu taryfa.info taryfa24 itp. Idioci którzy zaczęli polować na ubera, teraz w łodzi gdy się tam pojawił. Bo mają mega ból dupy o konkurencję.