Wpis z mikrobloga

@vforvendetta: 25 zł to koszt wydrukowania modelu w pełnej skali? czy jakaś miniaturka? Jaką masz drukarkę? Sam się zastanawiałem nad kupnem drukarki (widziałem, że można dostać już od tysiąca) żeby robić lepszej jakości cosplay, tylko się zastanawiałem nad kosztem takiej zabawy.
@MichalPypek: to nie jest model 1:1 bo oryginalny z gry ma około 60cm. Mój ma bardziej ludzkie rozmiary tzn. niecałe 40cm. Jest masywny, ale nie wygląda komicznie w dłoni i 25/30zł to całkowity koszt materiały i prądu dla tego typu zabawki w podanym rozmiarze. Drukarek za tysiąc złotych nie polecam chyba, że chcesz regularnie rzucać #!$%@? gdy coś się będzie psuło, a sam mam Original Prusa i3.

By robić lepszej jakości
@vforvendetta: nie polecasz prusa? Sam myślę o zakupie drukareczki 3D, dokladnie i3. W tym, że ja chcialem ja wykorzystywac bardziej pod kątem ( ͜͡ʖ ͡€), ale to chyba jednak lekko poroniony pomysł, nie sądzisz mireczku? Tak w ogóle to ile czasu zajmuje wydrukowanie takiej zabawki? 10 - 15h?
@czarmander: Powiedzieć, że chce się kupić drukarkę i3 to jakby powiedzieć, że chcę się kupić auto marki audi - nic to nie znaczy. i3 to pewien ogólny typ konstrukcji w ramach którego tworzy się drukarki. Każda jest trochę inna, więc to za mało informacji. Ten rewolwer drukować się bedzie jakieś 25h jeśli mnie pamięć nie myli.