Wpis z mikrobloga

Jak wytlumaczycie mi następujące zachowanie ludzi.
Będąc tydzień temu w Polsce rozłożyłem w parku kocyk i usiadłem z rodziną na piknik nie dało się długo siedzieć bo było po prostu to nieprzyjemne byłem oblepiony spojrzeniami i wytykany palcami przez ludzi.
Odwracali się i patrzyli po odejsciu 20m od nas, najgorszy był typ, ktory celowo podlazl z psem.
Spakowalismy jedzenie i poszliśmy do domu.
#polska #europa #bekazpodludzi #heheszki ten tag tylko do zwiększenia grupy odbiorców
  • 13
@remotecontrol nie wiem, w niektórych regionach to normalne ze ludzie odpoczywają w parkach i nigdy nie widziałem podobnej sytuacji , może żeś się na rondzie #!$%@?ł i się dziwisz.
@kubica94: Nie nie jestem przewrażliwiony wcale bo nie mieszkam w Polsce od prawie 15 lat.
Tylko to było po prostu straszne po prostu ludzie przechodzili się zatrzymywali patrzyli po przejściu oglądali się dalej za tobą i palcami wytykali nie mówię o jednostkach było dużo ludzi
@remotecontrol: nie wiem czy ma znaczenie rejon ale warszawa i okolice, piknik czy grill w miejscu publicznym dozwolonym i wszyscy mają cie w głębokim powiażaniu nikt nawet nie zerknie chyba że majdan masz na jego drodze