Wpis z mikrobloga

Mirki moja koleżanka poszukuje filmu, który kiedyś oglądała i teraz nie może go znaleźć, a bardzo jej na tym zależy. Oto co pamięta z tego filmu, bo widziała go kawał czasu temu.
"film tak jak już wspominałam oglądałam od połowy. Dwóch facetów idzie przez pustynię, widać że znaleźli się tam przez przypadek bo nie za bardzo są przystosowani do takich spacerków. Przez cały czas idą dzień i noc, noc i dzień i nic nie mówią. Ogólnie to leci sama muzyczka a oni ciągle idą. I tak się ciągnie i ciągnie... połowa filmu trwała chyba z jakieś 2 godziny, albo tak po prostu to pamiętam, bo nie dzieje się nic oprócz tego że idą. Jeden zaczyna się źle czuć. Chyba już nie może iść. Jest już prawie na wykończeniu, ale kolega daje mu jeszcze jeden dzień. Po tym dniu bierze i go zabija. I w tym momencie jest obrót kamery i pokazane że w oddali przejeżdża samochód. Jeden człowiek został zabity, a drugi się uratował. koniec filmu. I chyba było tylko słowo ""przepraszam" powiedziane, ale nie jestem tego pewna"
Oglądał i zna ktoś tytuł ?

#film #pytanie #kiciochpyta #kino
  • 10