Wpis z mikrobloga

#wykoptribanclub
Wymieniał ktoś ostatnimi czasy coś na gwarancji? Wszyscy słyszeliśmy jak to wyglądało do niedawna, oceniali "serwisanci" na miejscu i jak nie potrafili naprawić - wymieniali na nowe. Teraz ponoć muszą trzymać do wglądu, aż przyjedzie jakiś fachmen i już nie jest tak kolorowo. Prócz tego, że w moim tylnym kółku zdycha bębenek (który jest niewymienialny, przyspawany do piasty), to przy ostatnim centrowaniu znalazłem z 8 pęknięc przy nyplach - wzdłuż obwodu obręczy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
@Grevil89: Ja oddawałem na serwis. Myślałem, że cosik na korbie się wysypało, ale to tylko te gównopedały sie rozjechały (już zakręciłem swoje). Kierwa tydzień im to zajęło... Znam gościa, który odpowiada za serwis i mówi, że po prostu wymieniają praktycznie wszystko, bo tam nie ma kim robić.
Ja tych kółek nie mam zamiaru serwisować. Jeżeli coś sie #!$%@?, to kupie jakieś solidniejsze.
@JezusKrystus: i tak, i tak planuję kupno lepszych kół... ale nie po to są na gwarancji, żeby je wyrzucać. Wolałbym, żeby wymienili i będę miał zapasowe/zimówki. Nie ważę 150 kg żeby pode mną obręcz tak po hamsku pękała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Grevil89: tydzień temu w sobotę podjechałem do deka z powodu dziwnych odgłosów w tylnym kole. gościu stwierdził, iż poszła piasta, to w godzinę na ekspresie wymienił tylne koło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grevil89 poszło tak, że na magazynie nie ma kasety i chcieli miesiąc trzymać rower... Wiec kupiłem sam kasetę i wymieniłem. Serwis decathlonu to jakaś porażka.