Wpis z mikrobloga

Właśnie ukończyłem dodatek Krew i Wino.
Czas więc podsumować. UWAGA! Możliwe spoilery !

Jest to zdecydowanie świetny dodatek trzymający poziom a nawet przebijający podstawkę i SzK, po zobaczeniu napisów łapie mnie trochę smutek że na kolejną tak wciągającą grę będzie mi zapewne dane czekać lata.

Plusy:
- dużo śmiesznych sytuacji z podtekstami z życia wziętymi
- świetne scenerie
- dobrze dopracowane ciekawe misje
- smaczki jak baśniowa kraina (dużo postaci z bajek), misja z bankiem, posągiem czy sex w chmurach ( ͡º ͜ʖ͡º) to majstersztyk
- dobre zakończenie choć nie zaskoczyło
- rozbudowa domu(to juz standard w większości gier) ale to też dobra opcja by spędzić trochę więcej czasu w grze.
- to co zawsze w wieśku świetne to alternatywne wybory, na dniach przejdę grę jeszcze raz by zobaczyć jak się może inaczej potoczyć historia

Minusy mi ciężko wymieniać bo plusy zdecydowanie je przesłaniają. Ale jak dla mnie to wątek fabularny mógłby być trochę dłuższy i mniej przewidywalne zakończenie. Arcymistrzowskie zestawy nie zaskakują, brakowało jakiegoś ciekawego miecza z magicznymi funkcjami jak Irys z DLC Serce z Kamienia, i zdażyło się kilka bugów ale przy takiej produkcji to nic nadzwyczajnego

Polecam zrobić na początku zadania poboczne z domem i mentorem od mutagenów. Ponieważ da to nam więcej możliwości rozwoju postaci przed częścią fabularną.

Ehh szkoda żegnać się z przygodami Geralta ale chyba należy nam się odrobina wytchnienia :)

#wiedzmin3 #wiedzmin #gry #xboxone #pc #ps4
TyrionKing - Właśnie ukończyłem dodatek Krew i Wino.
Czas więc podsumować. UWAGA! Mo...

źródło: comment_a6TOwn6QiYioZ4yr0uf9nWjK8tD2DY43.jpg

Pobierz
  • 18
@TyrionKing: Przed chwilą ukończyłem główną fabułę. Fantastyczne DLC jak dla mnie. O wiele lepsze niż Serce z Kamienia. Muszę się kiedyś doedukować kim jest ten cały Regis ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jakie miałeś zakończenie ? Spoiler alert nie klikać


A teraz, cóż... Questy poboczne i główny wątek W3 i płacz w poduszkę, że to już koniec :<
@stassma: Już widzę to jeszcze tego questu nie zrobiłem chyba z jakiejś tablicy jest. Zostały mi ogólnie ze 3 zadania poboczne. Jutro się nim zajmę.

Wybory:
W baśniowym świecie dogadywałem się z siostrą oświeconej że ją rozumiem ale to jej nie usprawiedliwia, zgodziłem się na seks w chmurach po walce z olbrzymem. Przed spotkaniem sióstr poszedłem do żebraków którzy przekazywali zlecenia i dowiedziałem się że ostatnie było na królową.

Potem poszedłem