Wpis z mikrobloga

@Jofiel: Czekaj nie kumam. Czym jest grupa intermediate? Bo chyba nie #!$%@? jak nie potrafią wyhamować przed winklem. Kogo on uczy? Tego kolesia przed sobą? Jakiś chaos jak dla mnie. To jakaś grupa amatorów chyba. Nie czepiam się po prostu nie wiem.

I weź mi powiedz jakie są ceny motorów w uk bo kurde na ebaju jakiś #!$%@? rozrzut. Interesuje mnie r1/r6/600rr/1000rr/gix600k6/750k6/

Roczniki pewnie jakieś od 2006 do 2013. Droga to
@baba_by_sie_jednak_przydala: Z mojego doświadczenia i obserwacji punkt hamowania dla novice i advance różnił się o jakieś 100 metrów (ʘʘ) Tak gdzie świerzaki przed zakrętem odpuszczali rolkę to doświadczeni cieli na pełnej #!$%@? jak #!$%@?. Nie jest to miejsce by brać kogoś na naukę i pozwalać mu hamować przed zakrętem prawie do zera gdy ktoś za tobą wpada tam jak dzik w żołędzie.
Co do cen... Ten rynek
@Jofiel: Zieloniak przepałował jakby nie widział konfiguracji toru, bo w to że miał cień pomysłu na złożenie się to nie uwierzę. Ergo każdemu by przepałował choć takiemu advanced by przeszedł za kołem a nie wpierd... się pod.
A Ci intermediate tak jakoś szybko nie wyglądają, pamiętam paru intermediatów z Ułęża to im slajdery świeciły.

Gx
@Gixaar: Starałem się rozkminić dukata i postawić się na jego pozycji i wyszło mi, że bym przeszedł za tyłem bmw i wpieprzył się idealne w ucznia. Ale fakt gość zbyt mocno spanikował, docisnął ostro hebla, sprostowało go i poszedł prosto z toru. Cudem omijając wszystkich :D A wszystko to działo się w czsie zdecydowanie krótszym niż czas jaki poswięcisz na przeczytanie tego tekstu.
@Jofiel: A może i tak jak mówisz ale ja jednak obstawiam że go położenie tego zakrętu zaskoczyło. Ponadto przy tej różnicy prędkości ktorą widać na filmie to akurat pójście przed było lepsze - mniejsze pole wykresu czas/położenie kolizyjne.

Gx
@Jofiel: Kiedyś jeden typek na Węgrzech co drugie słowo fuck kazał gościom spieprzać do depo jak chcą se pogadać... Goście obok siebie w zakręcie nr 16 na wyjazd na prostą startową Goście dostali upomnienie od kierownika toru i kilka wiązanek że niby "pedały" że muszą obok siebie jeździć
@Szlaufman: Nie mogę znaleźc filmu, w jakiejś kompilacji ostatnio widziałem, gość na prostej startowej odpuścił i ten za nim wpieprzył się w niego jak w masło :/ Takich trzeba przeganiać.