Wpis z mikrobloga

Pewną zaskakującą obserwacją z życia codziennego jest dla mnie to, że bardzo wielu ludzi, mimo bycia już w wieku pełnoletnim, nie ma wiedzy na temat tego, jak należy kłaść butelki na taśmie w supermarkecie.

Najlepsi są ci chojracy, którzy stawiają je na sztorc. Zawsze z zaciekawieniem obserwuję sytuację, czekając aż taśma pojedzie do przodu... #!$%@? się, czy się nie #!$%@?? I to niezmierne zaskoczenie na ich twarzach, "o, przewróciło się".

Niewiele lepsi są ci, którzy butelki kładą, ale w poprzek taśmy. Jeszcze pół biedy, gdy obwarują je innymi produktami albo podzielnikami kasowymi. W innym wypadku zaczyna się zabawa - taśma rusza, zatrzymuje się, rusza, a butelki do przodu, do tyłu, do przodu. Przyszły właściciel butelek najczęściej próbuje je łapać i przeturlać do miejsca, gdzie je położył. Albo przytrzymuje je aż do momentu, gdy trafią w ręce kasjerki. Może niektórzy to lubią, nie wiem.

Załączam obrazek, który obrazuje prawidłowe ułożenie butelki na taśmie. Nie dziękujcie.
#dobrerady #mistrzpainta
Pobierz azetka - Pewną zaskakującą obserwacją z życia codziennego jest dla mnie to, że bardzo...
źródło: comment_gZezfI5QBJ5fdj8a7rU4whJB9upjmvoF.jpg
  • 78
@azetka: Mi raz gdy tak nieodpowiednio położyłem butelkę, kobieta przed mną odwróciła ją w właściwy sposób przy okazji rzucając zdanie na temat tarcia poprzecznego(?). Tak czy inaczej trafiłem na fizyka w Polomarkecie xD
@azetka: Taki #!$%@?. Kiedyś z bratem byłem na zakupach, braliśmy naście browarow dla siebie i znajomych i tak właśnie położyliśmy to kasjerka powiedziała, że muszą stać pionowo bo inaczej mogą pęknać i ona nie podjedzie taśmą, dokpóki ich. nie postawimy pisonowo.
@azetka: Najlepsi są ci co się meczą z tym ustawieniem robiąc magiczne konfiguracje ale nie połozy wzdłuż bo Ty już to zrobiłaś/eś ze swoją butelką ;]
@azetka: to co opisałaś mam w top10 najbardziej #!$%@?ących mnie rzeczy na świecie, przecież żeby to ogarnąć nie trzeba nawet znać podstaw fizyki no ale ludzi i tak to przerasta