Wpis z mikrobloga

Takie do kolan mają kobiety, które były bardzo grube, a później schudły. Jakbyś wyszedł z piwnicy, to się byś się może kiedyś sam dowiedział.


@Mordeusz: Ciąże, palenie papierosów(jak bardzo nie wierzysz, to dam Ci link do badania, ostatnio wypok nie dał wiary że "jak to! Takie zdrowe papierosy a psują cycki..." nie do wiary...), i generalnie duże zmiany wagi ciała(generalnie, bo szczególny przypadek to ciąże), dodatkowo menopauza - tyle wiadomo o
@catwmn: Za każdym razem mierząc staniki - nie ważne, czy w jakimś sklepie brafitterskim czy w zwykłej bieliźnianej sieciówce typu esotiq - muszę zmierzyć ok. 20 staników i muszę brać ten, który leży najlepiej, a nie ten, który mi się najbardziej podoba :( Noszę 65FF / H :( Chciałabym zamawiać przez internet, ale musiałabym zamówić chyba 15 sztuk, żeby coś trafić. A jak mijam takie intimissimi to chce mi się płakać.
@Migea: Ja ta sama rozmiarówka, u siebie w Rybniku mam Stemar i tam się zaopatruję :) Ceny kole 100.
@Dorciqch: No i właśnie to mnie dziwi, nie jesteśmy jakimiś odosobnionymi przypadkami, mam wiele koleżanek, które mają ten sam problem, a sieciówki nie potrafią wprowadzić takich rozmiarówek (zależało by mi głównie na h&m, bo często mają tam prześliczne modele). A Intimisimi i Calzedonia -mały wybór
@ImNewHere: Nigdzie nie napisałam, że mam duże cycki :) Spróbuje wyjaśnić: B, D czy E nigdy nie wygląda tak samo u innych osób. Hm, jakby to ubrać we właściwe słowa... Ta literka to jakby stosunek rozmiaru miseczki do obwodu pod biustem. Ja pod biustem mam bardzo mało, dlatego ta literka jest taka "duża", dziewczyna która by miała obwód większy, miseczkę miała by odpowiednio mniejszą i odwrotnie :) Nie rozumiem dlaczego doczepiliście