Wpis z mikrobloga

#microsd #pomocy #problem #pamiec #kartapamieci Mirki! Stała się katastrofa. Mam nadzieję, że ktoś z Was podrzuci jakiś pomysł co dalej. Karta pamięci microSD, była wczoraj podpinana pod komputer i wszystko było ok. Dziś po podpięciu ujrzałem to co załączonym obrazku. Oryginalnie na karcie były trzy lub cztery foldery, a w nich zdjęcia. Wygląda na awarię karty więc dużych nadziei na odzyskanie danych robić sobie nie będę, no ale może ktoś coś.
Na szybko spróbowałem jakimiś dwoma programami do odzyskiwania danych, ale one jedynie chcą przywrócić jakiś plik .tmp który rzekomo został usunięty. Wykluczyłem też wadę adaptera i czytnika, korzystając z zamienników oraz telefonu komórkowego.
Pobierz
źródło: comment_udWtF7dQcS6uqhFSjE1XKEphpZfWNAST.jpg
  • 5
@Alkreni: Nie mam zielonego pojęcia. Jeśli są, to stało się to bez mojej wiedzy. Jeśli dobrze pamiętam to ta karta mogła być podpięta jak musiałem wczoraj popracować z pół godziny na wyłączonych osłonach antywirusowych. Może jakiś syf wykorzystał tę okazję. Nie wiem.
Folder private jest bardzo ciekawy i żyje własnym życiem. Od razu sprawdziłem go, to w środku był kolejny folder, a w nim plik typu "Base Data cośtam". Przy odpięciu
@luki201: Tak. Jednak do samego końca nie było łatwo. Card Recovery okazał się faktycznie płatny, koło 30-40$. Ta opcja, średnio mi pasowała, więc musiałem kombinować dalej, no ale ostatecznie odzyskałem 100% danych.