Wpis z mikrobloga

Dzisiaj będąc w #biedronka byłem świadkiem dziwnej sytuacji.

Otóż babcia nagle wyskoczyła do kasjerki
-Jak będzie brakowało za te kwiaty to ja jutro doniosę.
-yy Ale tak nie wolno
-Jak nie wolno?! Taka ładna nazwa sklepu "Biedronka" i nie wolno?
-Proszę Pani musi być pełna suma
Babcia dopiero sypnęła drobniakami, kasjerka liczy i mówi:
-Brakuje pani złotówki, mogę sprzedać tylko jeden bukiet(były 2)
-Co?! 60 lat tu w Polsce mieszkam za 10 minut pani doniosę
-Nie zamierzam dokładać z własnych pieniędzy do Pani kwiatów
-CO?! Ja dziecku nie żałuje, a pani mi starszej osobie, co taka biedna jesteś
I w tym samym czasie do jakiegoś małolata stojącego za nią
-Ty młody masz złotówkę?
Dzieciak zrobił tylko xD na twarzy i powiedział "nie"
- Bierz te kwiaty ja za 10 minut wracam i jebnęła kwiatami o ten blat co tam się zakupy pakuje xD

Poczekałem jeszcze pod sklepem 15 minut, ale babka nie wróciła

Chciałem jej w pewnym momencie nawet dorzucić złotówkę bo akurat miałem w portfelu(zazwyczaj noszę tylko plastik), ale po jej dość chamskim zachowaniu i w sumie kasjerce mogłoby się głupio zrobić, że jakiś anon płaci za babcie a jej się nie chciało. Zresztą i tak by nie było lodzika, ani nic tylko #!$%@? #friendzon

Dorzucilibyście babce złotówkę, albo powiedzielibyście coś? Ja w sumie kisnąłem stojąc z tyłu, aż w pewnym momencie babka to zauważyła i chyba jeszcze bardziej się przez to poirytowała.
  • 7
@Kiedys_Mialem_Fejm: Takich szurniętych nie tykaj, w senie nie udzielaj się, bo później można sobie jeszcze narobić bałaganu. Ja takiej jednej kiedyś pomogłam (przepuściłam w kolejce bo zaczynała dym robić) to później po zakupach szła za mną (nawet do autobusu wlazła) i gadała jakieś dziwne rzeczy, odczepić się nie mogła, a że ja z tych co mają miękkie serce to poświęciłam jej chyba z 45 minut, aż w końcu nie wytrzymałam i
@Kiedys_Mialem_Fejm: ja kiedyś zaproponowałem jakiejś kobiecinie że jej zakupy przeniosę z tramwaju na autobus, bo obładowana była nieźle. na pytanie "pomóc pani z tymi torbami", baba "TAK" i #!$%@? idzie se nagle przodem z głową uniesioną dumnie do góry, a ja z tyłu jak niewolnik xD