Wpis z mikrobloga

@Aerials: mówię i o wąsie i o takim meszku na połowie twarzy, zazwyczaj po bokach a niektóre mają nawet na pobrudku
also mówię ogólnie, bo nie pierwszy raz się z tym spotykam, praktycznie co chwilę widzę coś takiego
@plawio: bez kitu, albo takie pojedyncze dlugie jasne (cale szczescie) klaki:D nieto ze mi to przeszkadza ( bo z 75% takie ma) ale przeciez takie cos wystarczy raz na 1/2 tyg przejechac maszynka:P
@sometwo: wiesz, ja rozumiem, że tego się nie goli bo odrasta i trzeba iść do kosmetyczki czy coś, ale no pls, ile to jest roboty XD ja dbam o higienę, chodzę na siłownię a ona nie ma takiego ludzkiego odruchu żeby sobie wąsa wydepilować? trochę słabo być z dziewczyną, która dba o siebie mniej od faceta XD
@keisut: ooo, czekałem na ciebie panie alfa XD
zazwyczaj ludzie, którzy tak mówią albo mają skąpe owłosienie i jedyne gdzie im rosną włosy to wąs i pachy, ewentualnie trochę na nogach :D albo są wielkimi alfa spoconymi, owłosionymi grubasami, na których żadna laska nie spojrzy, bo o siebie nie dbają
do której kategorii należysz mirek?
@PinkCellphone: uwierz mi, że są widoczne z bliska zawsze, ale ludzie nie chcą ci nic mówić bo im głupio powiedzieć do dziewczyny "masz wąsa hehe, ogól to"
chociaż raz mój kolega tak zrobił, dziewczyna strasznie się speszyła ale przynajmniej na drugi dzień przyszła bez wąsa XDDD
@plawio: ale Ty mówisz o wąsie czy o włosach na bokach twarzy? Bo wąsik to jeszcze zrozumiem, o ile faktycznie jest ciemny. No ale zazwyczaj jest to praktycznie niewidoczny jasny meszek, na który większość ludzi nie zwraca uwagi, bo po prostu kompletnie nie rzuca się w oczy - a jeśli on Ci przeszkadza no to wybacz, wszystkie te kobiety jakoś będą musiały przeżyć po stracie punktów u takiego samca alfa jak
@plawio: > dokładnie, to uczucie gdy dziewczyna ma czarniejsze włosy na rękach od ciebie XD

To tak na poważnie? Jeżeli ma ciemne włosy na rękach, co zdarza się praktycznie wszystkim brunetkom i jest zależne od karnacji, albo od południowych korzeni to znaczy, że ma sobie całe ręce golić albo farbować na blond?

nie, ale nie wychodzę z wąsem ani monobrwią do ludzi ()


To
  • 0
@PinkCellphone: mowię o długim i dosyć widocznym wąsie. Takie krótkie blond rzeczywiście są niewidoczne i nie ma z nimi problemu, nie odpychają. Ale jak są dosyć długie te włoski (czyli widoczne) lub czarne to fuj
@plawio do żadnej. Jestem przeciętnym suchoklatesem z przeciętnym owłosieniem i dość średnim zarostem na twarzy. I żadnym samcem alfa też nie jestem, po prostu osoby które tak narzekają i wybrzydzają same do Adonisa mają daleko, a są przekonane że jest inaczej