Wpis z mikrobloga

@coolcooly22: Nigdy nie wiem czy różowych pasków jest aż tyle rakowych(50% w tym momencie) czy to tylko jakieś "śmieszki" niebieskie paski zaburzają wyniki ankiety(a jest nas więcej, więc i więcej trolli się zdarza).

@moderacja @a__s: Przydałyby się ankiety, w których może głosować tylko dana płeć, a druga może tylko sprawdzić(nie trzecią opcją "sprawdzam" tylko wbudowane od razu w ankietę).
@chromatografia: Ostatnio prowadzisz w moim małym rankingu najbardziej rakowych Mirabelek, tak trzymać xD

Rozumiem, że nie byłabyś z facetem (mimo że byście się mega dobrze dogadywali) tylko dlatego, że nie ma papierka z jakiejś uczelni, choćby przez te 5 lat np. rozwijał firmę lub sam doskonalił się w innym kierunku?
Ostatnio prowadzisz w moim małym rankingu najbardziej rakowych Mirabelek, tak trzymać xD


@DamnumEmergens: Ale się tym przejmuję xD

Rozumiem, że nie byłabyś z facetem (mimo że byście się mega dobrze dogadywali) tylko dlatego, że nie ma papierka z jakiejś uczelni, choćby przez te 5 lat np. rozwijał firmę lub sam doskonalił się w innym kierunku?


@DamnumEmergens: Zle rozumiesz. To nie ma być papierek z "jakiejś uczelni", to musi być papierek
@czerwone_paznokcie: Bo Ty tak sądzisz?

@Myrcin-: Chyba muszę to napisać jeszcze raz: przecież to żaden problem, ważne, że pracuje i zarabia, a jak będzie chciał, to pracę zawsze może zmienić i zarabiać więcej. Podkreślam, że dla mnie nie jest ważne, czy facet zarabia mniej czy więcej niż ja. Dopiero jak on sam uzna, że to jednak za mało, niech szuka rozwiązania. Przecież to normalne, że ludzie wyjeżdżają za granicę za
@Grzesiek_astronaut: to już trochę inna sytuacja. Nadal to nie problem dopóki wspólnymi siłami można się utrzymać, ale pojawia się problem gdy w naszej hipotetycznej sytuacji z jakiegoś powodu kobieta (lepiej zarabiająca) przestaje pracować na jakiś czas (mówię tu już o poważnym związku, gdzie pojawiają się wspólne wydatki). Wtedy pewnie zostałby pewnie zmuszony przez życie do poszukania lepiej płatnego zajęcia. Ale to już daleka dygresja ( ͡° ͜ʖ ͡°