Wpis z mikrobloga

UWAGA! Nie polecam jedzenia czegokolwiek w restauracji "Krowa na deptaku" w Szczecinie. Dnia 11.06.2016r. około godziny 22 wraz z dziewczyną dostaliśmy zamówione przez nas burgery. Po zjedzeniu około jednej trzeciej burgera zauważyłem jak z jego środka wychodzi biały robak, około 1cm długości (prawdopodobnie larwa muchy). Pierwsze co zrobiłem to rzuciłem burgera na tackę, zabroniłem dziewczynie jeść dalej swojego i popędziłem do obsługi z tacką. Pokazałem obsłudze tegoż robaka, który nadal żywy ruszał się na tacce. Pani przyjmująca zamówienia zaproponowała zwrot pieniędzy, początkowo tylko za mojego burgera. Oczywiście odmówiłem i zażądałem zwrotu pieniędzy również za burgera mojej dziewczyny. Była to moja druga i ostatnia wizyta w "Krowie na deptaku". Zdecydowanie odradzam jedzenia w tej 'restauracji'. Jeżeli mi nie wierzycie i nadal macie zamiar tam chodzić to naprawdę polecam abyście przed zjedzeniem zajrzeli do środka i sprawdzili czy nic nie chodzi w środku. Jedyne czego żałuję to fakt, iż nie zrobiłem zdjęcia jeszcze żywego robaka, poruszającego się po mojej tacce. W poniedziałek sprawa zostaje zgłoszone do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie telefonicznie, oraz w tym momencie mailowo.

#szczecin #krowanadeptaku #krowa #burgery #hamburgery
  • 42