Wpis z mikrobloga

#mirkohooligans
A czarnolistujcie, żaden to problem.

Śmieszy mnie to robienie z głupich bójek jakiegoś sportu. Posrane bydło.
A jeszcze najlepsze są tłumaczenia w stylu, "kultura kibicowska, taka właśnie jest".
Jedzie bydło, powtarzam bydło, robić burdel i jest z tego dumne. Nie są to pewnie ludzie inteligentni, ani wykształceni skoro uważają to za dobrą zabawę albo że któryś dostaje erekcji tylko po tym jak powie "hehe ruskie #!$%@? angolom, bo to lamusy so hehe".

W sumie nawet nie obchodzi mnie czy to jakaś prowokacja, jeśli tak, to macie mnie. Nabrałem się.
  • 26
@VoreCC: Moje wrodzone lewactwo nakazuje mi się z tobą nie zgodzić, każde życie ma wartość, nie zawsze dużą no ale ma.
Przecież ja rozumiem fascynację sportem, fascynację piłką nożną, nawet na meczach III-ligowego klubu. Nie rozumiem za to tego jak można uważać bójki za element kibicowania. Naprawdę obawiam się czasem że tacy ludzie są na jakimś wcześniejszym etapie ewolucji skoro poszukują tożsamości stadnej i problemy rozwiązują przy pomocy pięści.

@MrFisherman:
@bykubyk: Twój sposób myślenia jest podobnie prostacki jak osób które się biją na meczach. A to że nie jesteś w stanie ich zrozumieć tylko się chwalisz swoim Prostactwem stawia cię na podobnym miejscu jak osoby o jakichkolwiek skrajnej ideologi. Czy inaczej mówiąc jesteś mentalnie podobny do osób których nie lubisz. Śmieszne nie ?

Wiele osób podobnie mówi o: Wartościach rodzinny/O domenie: Bóg Honor ojczyzna/Wierze. I jeszcze się tym chwali jak ty
Twój sposób myślenia jest podobnie prostacki jak osób które się biją na meczach.


@Kpiker: Czy ty właśnie mówisz mi że, dość kulturalna krytyka jest tym samym co jeżdżenie na mordobicia i niszczenie mienia publicznego? Czy też czegoś nie rozumiem w tym co do mnie mówisz?

A to że nie jesteś w stanie ich zrozumieć tylko się chwalisz swoim Prostactwem stawia cię na podobnym miejscu jak osoby o jakichkolwiek skrajnej ideologi.


Prostactwem?
@bykubyk: "kulturalna krytyka" uznam ze trochę cie poniosło. Gdyż "najezdzanie" na czyjąś inteligencje,wykształcenie i wyzywanie od bydla jest trochę daleko od tzn kulturalnej krytyki.

Co do tematu właściwego:
W obecnej chwili własnie generalizujesz:
-Kiboli którzy jeżdżą na mecze żeby się prać.
-Kibiców których poniosła fala.
-Ludzi z słonościami do Patologi
-Ludzi z słonościami do Patologi w danych warunkach.

Do tego ignorujesz fakt ze każda z grup która tak generalizujesz można inaczej
@Kpiker: Nie no wybacz, lubowanie się w mordobiciach i rozróbach wcale nie świadczy o człowieku i wcale nie umiejscawia takiego człowieka w grupie bydła.

Co do tematu właściwego:

W obecnej chwili własnie generalizujesz:

-Kiboli którzy jeżdżą na mecze żeby się prać.

-Kibiców których poniosła fala.

-Ludzi z słonościami do Patologi.


Co generalizuję? Ja odnoszę się do tagu który powstał na wykopie. No ale dobra generalizuję bo
- bydło
- bydło które
Grupa zachowuje się jak bydło, dlaczego? Nie wiem #!$%@? mówiłem że ich nie rozumiem, ale dla mnie człowiek inteligentny nie powinien się tak zachowywać.


@bykubyk: Uznam ze nigdy nie byłeś na Imprezie masowej nastawionej na rywalizację będąc dość blisko z danym podmiotem/drużyną/Ludzmi.. Ewentualnie różnimy się doświadczeniem w pewnych dziedzinach więc nie mam co tego pod tematu ciągnąc gdyż najnormalniej na świecie się nie dogadamy.


Ignorantem? Że uważam zachowanie niegodne kulturalnego człowieka
Uznam ze nigdy nie byłeś na Imprezie masowej nastawionej na rywalizację będąc dość blisko z danym podmiotem/drużyną/Ludzmi.. Ewentualnie różnimy się doświadczeniem w pewnych dziedzinach więc nie mam co tego pod tematu ciągnąc gdyż najnormalniej na świecie się nie dogadamy.


@Kpiker: Ostatni finał Pucharu Polski. Bydło zniszczyło wiele siedzeń w swoich sektorach, przerywało mecz rzucając race w piłkarzy. Bydło. A po meczu bydło zaatakowało mojego znajomego, który to ośmielił się mieć na
@bykubyk Łee tam, jeśli nie niszczą za bardzo przestrzeni publicznej i mają z kim to niech się leją. Kibolskie ustawki z tego co się orientuję mają jakieś niepisane zasady i raczej starają się wszystko załatwiać we własnym gronie więc mnie to ogólnie ani ziębi ani grzeje. Ot takie hobby dziwne.
Całkowicie nie rozumiem co starasz się mi przekazać, bo twoje wypowiedzi są dość mocno nieskładne. No ale starałem się. Wygląda to jakbyś bronił tego bydła od rozrób.


@bykubyk: Nie oczekuj od radykalnych fascynatów kopanej inteligencji xD

Jeśli dla kogoś stylem życia jest #!$%@? się na meczu III-ligowego klubu (ale gumowa kulka w szyję i osierocenie dzieciaka najlepsze) to jego życie nie ma żadnej wartości


@VoreCC: podpisuję.

Raz-drugi policja by solidnie