Wpis z mikrobloga

Bylibyście zainteresowani wtyczką do Wykopu, która by podliczała posty pod jakimiś gównotagami dla wazonów typu FameMMA, patostreamy czy inne smrody i obok nicku wyświetlała czy użytkownik jest w ogóle warty tego, żeby mu odpowiedzieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #pytaniedoeksperta
  • 48
  • Odpowiedz
@niochland: a to nie ma już tej chmury tagów po wejściu na czyiś profil? mam akurat zainstalowany WykopX, więc w ogóle nie widzę żadnych sidebarów, ale w sumie gdyby bez wchodzenia na profil było jakieś oznaczenie, że ktoś udziela się aktywnie na patotagach, to chętnie bym coś takiego zainstalował. Ile to ja razy trafiałem na jakiegoś debila i już miałem mu odpisywać, ale po sprawdzeniu profilu okazywało się, że to aktywny
  • Odpowiedz
@niochland: dawno temu szukałem sposobu żeby oznaczać użytkowników jakimś kolorowym kółeczkiem obok nicku żebym z daleka rozpoznawał trolli, skrajnych idiotów, paliwodów i tak dalej i nawet nie odpowiadać.
  • Odpowiedz
  • 0
@niochland tak, ale to broń obusieczna - co jak gównotagowcy będą rozpoznawac i plusować swoich?

Mam wszystkie pato na czarnej, ale nowy użytkownik bez filtrów dostanie więcej gęstego, pato kumpel będzie plusowal wpisy szwagra...
  • Odpowiedz
@niochland: miałem taki sam pomysł ale byłem zbyt leniwy (i nie uważam wykopu za miejsce warte poświęcenia dodatkowego czasu) ale jak zrobisz to korzystalbym
  • Odpowiedz