Wpis z mikrobloga

Mireczki, oto i jest. Pierwsze moje własne, prywatne. Ujęcie z dupy strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę technikaliów i info dla chętnych:

Miała być beta E36, ale ... ale na jednym z filmoków gdzie jarałem się betą, zobaczyłem żężota 406. No i spodobał się :) Rano oglądałem przedlifta 1.8 w stanie do zezłomowania. Potem beta - stan do zezłomowania również. I to.

12 lat w rękach jednego faceta (samo auto ma 16), gaz - jak widać w zderzaku ( ͡° ͜ʖ ͡°). 2.0l, 136 km, rocznik 2000.
Klimatyzacja, podgrzewane fotele, czujnik deszczu, elektryczne lusterka, elektryczne szyby z przodu, tył niestety korba.

Rzeczy do poprawki - prawy bok, jak sie przyjrzeć, widać na drzwiach i przednim błotniku lekką obcierkę. Lewy bok - po długości rysa od kamyka, którym jakiś czub latał i przerysował wszystkie auta na parkingu. True story, bo kilka aut pod blokiem w identyczny sposób załatwione i widziałem je na własne oczy. Standardowo także próg od kierowcy ma oberwaną listwę (od haczenia noga przy wysiadaniu) i lekkie ogniska korozji - do zrobienia. Jako że od wewnątrz, to bez problemu można to ogarnąć i pomalować odcinek i nie będzie sie rzucało w oczy. Pod względem mechanicznym kosmetyka, taka jak końcówki stabilizatorów czy wężyk podciśnienia oraz kierownica albo kolumna do wymiany, bo lekki luz jest na kierownicy.

Komfort zawieszenia, foteli i ogólnej jazdy jest niesamowity. Polecam ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

cena - 5000. Wystawiona była za 7,000- a facetowi paliła sie dupa do sprzedaży, bo czekało na niego Audi zaklepane tylko przez 2 dni gdyż jest kierowcą i wyjeżdżał w trasie (confirmed, bo moj padre tez jest kiero i sprawdzał go z tajników wiedzy w hehe pogadance, czy nie jakiś Janusz w stylu "Panie bierz Pan bo mie sie spieszy"). Jego żona była takim nieogarem że nie sfinalizowałaby tego, więc jak wyczuliśmy despere gościa to szliśmy twardo w negocjacji. Najciężej było z 5500 na 5000. Myślę że za tą cenę nie otrzymałbym niczego rozsądniejszego z 4 drzwiami, dużym bagażnikiem, klimą i tym roczniku.

#peugeot #406 #chwalesie #pierwsze4kola #samochody
C.....s - Mireczki, oto i jest. Pierwsze moje własne, prywatne. Ujęcie z dupy strony ...

źródło: comment_fhZN6t4DuiiN8AIIpJa4QSoQTNQ7S4J7.jpg

Pobierz
  • 24
@mamFAJNYnick: Tak średnio wierze w te "zabobony", bo sie psujo! Jeden silnik zrobił "renomę" całej marce. Co za #!$%@? głupota.

156 podobają mi się polifty w sportwagonie, ale po za moim zasięgiem cenowym. 159 wagon to moje marzenie od dawna. Uwielbiam zewnętrzną stylistykę alfy, ale środek mnie dobija.

mondeło - strasznie nie lubie fordów. Wiesz, może to infantylne - ale nie kupię forda, źle mi się kojarzy, end of story :)
Myślę że za tą cenę nie otrzymałbym niczego rozsądniejszego z 4 drzwiami, dużym bagażnikiem, klimą i tym roczniku.


@Chaczins: Za taki pieniądz mogłeś mieć Primere P11 2.0 w LPGu, auto technicznie jakiś 1000 razy lepsze, a SR20DE to prawdopodobnie najlepszy 4 cylindrowy silnik jaki kiedykolwiek powstał.
Także troche fail ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@damian_co_dalej: Tak jak w opisie jest na progu kierowcy pod listwą (typowe dla modelu) ale bardzo powierzchowna i do łatwego ogarnięcia. Drugie miejsce to wewnętrzny, dolny rant drzwi lewego pasażera z tyłu. Także od środka wiec nic nie bedzie śladu :)