Wpis z mikrobloga

A propos tego obrazka - czy tylko dla mnie oba stanowiska, zarówno to typowo lewicowe, jak i to typowo prawicowe, są kompletnie nielogiczne? Z jednej strony lewica nie widzi, że jedna z grup, o której prawa walczy, chętnie by wyrżnęła w pień przedstawicieli innej z mniejszości. Z drugiej strony nienawiść niektórych prawaków do #lgbt idealnie się wpisuje... w doktrynę radykalnego islamu. No nie ogarniam.

Mnie tam kompletnie nie obchodzi, jak dwóch dorosłych facetów za obopólną zgodą spędza wolny czas. Związki partnerskie? Ależ, proszę bardzo. Nie wiem dlaczego miałoby mi przeszkadzać, że homoseksualiści mogliby wspólnie rozliczać podatki, dziedziczyć po sobie czy jakie tam jeszcze ułatwienia miałyby z tego płynąć. No i przede wszystkim - nie czuję, żeby ktokolwiek mojej heteroseksualności zagrażał czy chciał mnie za nią zabić. Za to muslimska ekspansja na zachodni świat mnie autentycznie przeraża. Oni nie przestaną, dopóki wszyscy nie będą walić czołem pokłony do ich urojonego kozojebcy. Bardzo mnie cieszy, że jest ich u nas na razie mało i mam szczerą nadzieję, że tak zostanie.

Dlatego dylemat ze śmiesznego obrazka nie jest dla mnie żadnym dylematem.
#neuropa #4konserwy
lkg1 - A propos tego obrazka - czy tylko dla mnie oba stanowiska, zarówno to typowo l...

źródło: comment_B2Vw9bjJBkoS91Cwb75OUVxHuXRrPO4i.jpg

Pobierz
  • 25
Religia katolicka zabrania przemocy. Ci drudzy ścinają za to głowy, topią w klatkach i zrzucają z dachu. widzisz różnicę?


@wolnapalestyna: więzienia takie w Polsce puste, nikt nikogo tutaj nie zabił ot tak dawna, prawaki tylko wyrazy współczucia wyraziły po Orlando.
@Doctor_Manhattan: Widać niektórzy lubuję się w kłamstwach nt. publikacji młodzieży wszechpolskiej.

Jeśli sprawdziłeś źródło i wciąż promujesz raka (bezczelne kłamstwo) - pogardzam tobą.
Jesteś na tyle głupi żeby kopiować cudze (kolegów po poglądach?) kłamstwa bez sprawdzenia - żal mi ciebie.

Wy to macie problem z tym dysonansem ...
@masakrator_lewakow: nie ma, ponieważ został usunięty. Jak pisze sama WM - przez przypadek i wcale się tego postu nie wstydzą: https://www.facebook.com/Wszechpolacy/posts/1133850616636848:0

Jeśli sprawdziłeś źródło i wciąż promujesz raka (bezczelne kłamstwo) - pogardzam tobą.

Jesteś na tyle głupi żeby kopiować cudze kłamstwa bez sprawdzenia - żal mi ciebie.

Tak wykopku inteligentny inaczej.


Beka z ciebie. Jesteś lewakiem? Bo ładnie się sam zmasakrowałeś XD
DoctorManhattan - @masakratorlewakow: nie ma, ponieważ został usunięty. Jak pisze sam...

źródło: comment_01kUVg6b9qSkjHmQUhpgDq6d3M89zFcZ.jpg

Pobierz