Wpis z mikrobloga

Hello dear Mirki! Nadchodzi dostawa #ibuygoukupony !
Zeszły tydzień zaowocował dobrą zniżką na #redminote3pro, ale w tym tygodniu mamy poprawiny i jeszcze tą zniżkę doładuję o całe 2$ na ten model. Ogólnie kupony już nie wyglądają tak dobrze jak ten na 35$, ale ma to związek z tym, że ceny telefonów w końcu pospadały i przez to zniżki również, choć sumarycznie wychodzi to samo, bądź jak w przypadku #wykopphone2016 nawet odrobinę lepiej! ( ͜͡ʖ ͡€)
Dlatego przy każdym modelu poniżej, od razu zaznaczam kwotę jaką będzie nam dane zapłacić, już po użyciu kuponu za telefon + kurier DHL i ile wynosi (ubezpieczenie od Vatu).
Jednocześnie informuję, że zmieniły się reguły gry ibuygou.com z DHL i telefony muszo mieć oznaczenie "cellphone" - co pewnie większość z Was zaznała już na żywo - a co za tym idzie Vat wpada jak szalony, praktycznie każda paczka zamówiona w naszym sklepie od początku czerwca wpada na agencję celną i podlega opłatom celnym. Natomiast optymistycznym faktem jest to, że praktycznie naliczają opłaty tylko z deklaracji, a ta wynosi około 30$. Dlatego bardzo rekomenduję chętnym do zakupu w naszym sklepie z poniższymi kuponami, by poważnie rozpatrzyli opcję ubezpieczenia od opłat celnych (ʘʘ)


Oczywiście za dodatkowe 5$ możecie wykupić drugi rok gwarancji, czyli posiadać w sumie 24 miesiące.
A teraz gwiazdki programu czyli kuponiki :)

Redmi 3 PRO - IBYRM3PROPL na 14$ = cena końcowa $155 z DHL (+8$)
Redmi Note 3 PRO 3/32 - IBYRMNT3PROPL na 22$ = cena końcowa $210 z DHL (+11$)
Redmi Note 3 PRO 2/16 - IBGNOTE3PRO16PL na 24$ = cena końcowa $173 z DHL (+9$)
Redmi 3 - IBYRM3PL na 21$ = cena końcowa $143 z DHL (+7$)
Mi4S - IBY4SPL na 10$ = cena końcowa $297 z DHL (15$)
Mi4 2/16 LTE - IBYMI416GPL na 16$ = cena końcowa $151 z DHL (+8$)
Mi4C 3/32 - IBYMI4C32G na 20$ = cena końcowa $227 z DHL (+12$)
Mi5 32GB CZARNY - MI532BLPL na 31$ = cena końcowa $365 z DHL (+18$)
Mi5 32GB BIAŁY - MI532WHPL na 31$ = cena końcowa $345 z DHL (+17$)
Mi5 64GB BLACK - IBYMI564BLPL na 32$ = cena końcowa $415 z DHL (+21$)
Mi5 64GB CZARNY - IBYMI564WHPL na 18$= cena końcowa $417 z DHL (+21$)
Mi Max 3/32 - IBYMIMAXPL na 5$ = cena końcowa $282 z DHL (+14$)

A także kilka akcesoriów Xiaomi
AIRCAPSULEPL - słuchawki Piston Air Capsule - zniżka 4$ - LINK
1000PROPL - Powerbank 10000mAh PRO(USB-C) - zniżka 3$ - LINK
16000MAHPL - Powerbank 16000mAh - zniżka 3$ - LINK
20000MAHPL - Powerbank 20000mAh - zniżka 2$ - LINK
MI5000MAHPL - Powerbank 5000mAh - zniżka 2$ - LINK

Wszystkie ważne do 30 czerwca.
Polecam moi drodzy i z pytaniami zapraszam,
Wasz mirkowy supporcik Ibuygou ʕʔ


#ibuygou #xiaomi #promocje #kodyrabatowe #mi5 #mi4 #mi4c #redmi3 #dhl
Ibuygou - Hello dear Mirki! Nadchodzi dostawa #ibuygoukupony !
Zeszły tydzień zaowoc...

źródło: comment_GhOixWX86oC1uyfxgFGybhrk8cHeEZdV.jpg

Pobierz
  • 55
@Ibuygou: Mogę trochę pospamować? Mam krótkie pytanie gdzie co i jak robić żeby dostać zwrot vat z ubezpieczenia? Nie wiem gdzie napisać i na jaki adres ;) Rozumiem że trzeba pisać ticket po angielsku że musiałem zapłacić i proszę o zwrot, załączając notę księgową od DHL?
Btw. Telefon (Redmi Note 3 Pro) fajny, rom jak się nie mylę Global. Opłata z deklaracji 77zł.
@Jelen_Szlachetny

Przecież nie jesteś żadnym pracownikiem IBG


zgadza się, jeszcze nie jestem. Ale reprezentuję firmę, w której przechodzę okres próbny. Pisząc coś do Was konsultuję to z moim przełożonym, który bardzo popiera reklamowanie sklepu w ten sposób. Również zweryfikowałem się wraz z pomocą załogi na wykopie. Co robię źle, pisząc "my"?

takie kupony jakie tu podajesz to oferuje kilku wykopków, często nawet z lepszymi zniżkami.


Niektórzy byli prędzej, inni byli później, ale
Co robię źle, pisząc "my"?


@Ibuygou: bo mydlisz biednym wykopkom w głowie. :) Program partnerski to trochę mało, żeby utożsamiać się z obcą firmą.
Ogólnie OK, nie mam nic przeciwko, bo widzę, że jesteś pomocny i to się chwali.

Co do wartości zniżek, to wszystkie utrzymywane są w tych samych ramach finansowych.


Chyba uśredniając, bo ostatnio pisałem Ci o kiepskim kodzie na Mi Maksa, który nadal jest w tej wysokości. A
@Ibuygou: Dlaczego po dodaniu kuponu na Redmi 3 obniża mi cenę o 12$ a nie 21$?
Jak uzyskałeś cenę końcową na Redmi 3 Pro 155$ z DHL jak normalnie kosztuje 169$-14$(kupon)=155$?
@Wyszyn przy redmi 3 napisałem błędną zniżkę, prawidłowa to 12$, suma końcowa w tym momencie się zgadza.

Natomiast przy redmi 3 Pro popełniłem błąd i kuriera nie dodałem do ceny końcowej.

Dwa razy wszystko sprawdzałem a i tak mi coś umknęło, wybaczcie Mircy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@adienhq: Niektórym Mirkom naliczyli z całego zamówienia, bo DHL wtedy chciał dowód wpłaty z PayPala i na tej podstawie wyliczyli opłaty na ponad 200zł. Niestety tego nie wiemy jak nas policzo, choć liczo częściej z deklaracji :)