Wpis z mikrobloga

Mireczki halp!
Czy jest jakiś sposób na odzyskanie hasła do konta #gmail od #google?
Hasło mam zapisane na kartce, ale nie działa... próbuje zalogować się poprzez weryfikację innego konta, ale dostaje komunikat że google nie jest w zweryfikować czy to moje konta. Jest jakiś inny sposób?
Można gdzieś napisać? Jestem w stanie wskazać kiedy konto zostało założone, kiedy przyszedł konkretny mail i od kogo.
#pomocy #help
  • 8
@Nieinterere: Jeśli masz podpięte do własnych domen to jedyna opcja odczepić pocztę od domeny i założyć wszystko na nowo jedyny plus to, że adres email dalej będzie twój i założysz sobie nowe hasła, jednak emaile wcześniejsze przepadną
@Guillem: Nie, problem jest w tym że to konto założyłem specjalnie do jednej usługi (nie google), nie wysyłałem żadnego maila z tego konta, ale wiem kiedy maile przychodziły na to konto
@i_love_poland: Nie, nie jest podpięta do domeny

Hasło mam na kartce przed sobą, próbuje różnych kombinacji, na wypadek gdybym miał wciśniętego capslocka przy rejestracji, ale nic to nie daje. Nie ma żadnego sposobu na kontakt z google? Email, jakieś
@Sutener: Tak, właśnie ten proces nie może skojarzyć mojego głównego konta z tym. Wyczytałem że Google usuwa konta jak są nieaktywne, ale z tego co widzę moja nazwa konta jest dalej zajęta, więc pewnie nie usuneli jeszcze