Wpis z mikrobloga

W masce?! Na plaży? #!$%@?? No wlasnie nie!!
Na zdjęciu, poza moja facjata, znajduje się wnętrze silosu o pojemności jakichś 100m^3

Co ja tam robilem? Oczywiście wybieralem "resztki" mąki i czyscilem wszystko coby ludzie jedli zdrowe pieczyste i pili dobre piwo. I wlasnie tutaj warto się zatrzymać na dluzej ponieważ resztki tego co ja wygrzebalem jest kupowane przez browar na "ż"( i raczej bliżej mu nazwa do tuczników niz mieszkańców puszczy) a następnie warzone jest z tego piwo!
źródło: comment_ogyzbzdygPHMArdpxTVUf6ztj47dDg80.jpg
  • 30
@Timonski: Dzięki takim ludziom jak ty jeszcze wszyscy nie poumieraliśmy! Aaa... a skąd wiesz co jest dobre a co nie? Pomijam kwestie takiej dużej pleśni jaką pokaałeś posty wyżej, ale skąd wiesz że pod dobrze wygladającym chmielem nie ma pleśni? Co z małymi ogniskami które trudno dojrzeć?
@Pan_kurczak:
Bo to nie "Żubr" tylko to drugie
@NadmanganianPodlasia
Teraz juz wiem
@CegielniaPL
Co by mi grozilo? "Wrzuce se zdjecie silnika samolotu i sciemnie Mirkow ze wrzucilem tam cos metalowego, co mi moze grozic?"
A tak na powaznie to prowadze mala dzialanosc, po prostu nie chce pozwow i innych problemow
@ortofosforan
To maka kukurydziana, uzywa sie tego jako slodu
@Pantokrator
Analfabetyzm wtorny to utrata zdolnosci do pisania i czytania, ja uzylem
resztki tego co ja wygrzebalem jest kupowane przez browar na "ż"( i raczej bliżej mu nazwa do tuczników niz mieszkańców puszczy)

Bo to nie "Żubr" tylko to drugie


@Timonski: Ale to zdecyduj się, bo najpierw można pomyśleć, że chodzi o Żubra. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To maka kukurydziana, uzywa sie tego jako slodu


@Timonski: o #!$%@?, przecież to jest poziom żółci bydlęcej. Nie wiem do czego Żywiec miałby kupować mąkę kukurydzianą, ale słód, drogi kolego, to skiełkowane i ususzone zboże, a nie mąka.

Co najwyżej surowiec niesłodowany, który ma za zadanie podbić ekstrakt. Także trzymaj się prawidłowych słówek, bo tu się można czepić :P

@ButtHurtAlert: @Celinka95: dodaje się skrobię (mąkę) kukurydzianą jako surowiec niesłodowany,