Wpis z mikrobloga

Disclaimer: nie wiem kim jest gonciarz


@zaqwsxdsa: no właśnie bo temat jest mocno złożony niż tylko że hurr durr niech ludzie płacą komu chcą albo hurr durr nie dziw się że chciał zarobć :P
ja nie mam problemu z tym że ktoś mu zapłacił te pieniądze. Mam problem z tym że Gonciarz tych ludzi oszukał/naciągnął. Zwał jak zwał


@Adams_GA: Faktycznie, jeden film, który wspomina o patronite i potem co jakiś czas we vlogach to naciąganie i oszustwo, przecież on mówił, że przestanie robić sponsorowane, a ta akcja z Intelem przecież rozpoczęła się zaraz wtedy gdy dostał 30k z patronite... Ludzie decydują komu dadzą pieniądze, a
@Artrix ta a teraz z e3 same sponsorowane przez ubisoft dla reklamy watch dogs 2. i naucz się czytać bo ja mam w dupie że ludzie dają mu pieniądze. on zachowuje się po prostu nieuczciwe
@Adams_GA: Wiesz, zachowywał by się nieuczciwie gdyby wspomniał o tym, że zacznie żyć tylko z patronite... Niestety nigdzie tak nie mówił więc... No i też nie wiesz kiedy podpisał kontrakt z ubi, mogło być to przed patronite. Nie chce go bronić, ale skoro ludzie dają mu pieniądze to o co mam się spinać?
@Artrix: nie ma znaczenia. Rucha widzów na hajs którego nie potrzebuje. Ma 4 firmy, masę filmów sponsorowanych za które bierze siano i jeszcze bierze hajs z patronite "na rozwój kanału" gówno prawda. Rozumiesz? Mówi "hurr durr dajcie mi na rozwój kanału". To tak jakby TVN przyszedł i powiedział "hurr durr dajcie nam na rozwój faktów".

A ludzie myśląc że on biedny niezależny youtuber wpłacają. Powiedziałby wprost na co mu to siano
Rucha widzów na hajs którego nie potrzebuje.


@Adams_GA: A nie wziąłeś pod uwagę tego, że większość mogla mu zapłacić za te wszystkie lata, przez które wrzucał filmiki na youtube? Pokaż chociaż jedną niezadowoloną osobę z tych 1600 osób, które wpłaciły na patronite
@pandapl: ja potrafię bardzo dobrze. To wy nie widzicie problemu i się odnosicie do jakichś pierdół o których ja nawet nie pisałem.

Czy dałbyś pieniądze i uznał za uczciwe gdyby TVN przyszedł i powiedział "hurr durr wpłacajcie nam na rozwój Mam Talent albo Faktów"? Gonciarz zgrywa biednego youtubera który potrzebuje na rozwój kanału xD Gówno prawda bo nie potrzebuje pieniędzy na rozwój kanału, zgarnia takie siano o którym przeciętny człowiek może
@Adams_GA: Z tego co pamiętam to Gonciarz nie przyszedł i nie powiedział "dawać kasę bo nie będę robił materiałów na yt", z tego co opowiadał wynikało, że trochę się cykał i ogólnie to vlogi były serią zrobioną jako podstawa do parteona, całkowicie niespodziewanie uzyskała dużą popularność. Myślę, że ta dodatkowa pensja ma mu pozwolić powoli zrezygnować z ... dobra a z czego ma zrezygnować? Z pracy? Fajnie jest jednak mieć swoje