Wpis z mikrobloga

Mirki z #redmi3 czy to normalne, że przy włączeniu wyskakuje ekran powitalny "ASUS in search of incredible"? Możecie sprawdzić? Druga sprawa, przy podłączeniu przez kabel do kompa - 5 sekund jest podłączony, potem się sam odłącza - i tak na zmianę, aż wypnę kabel. Oryginalny soft. Już mnie zaczyna #!$%@?ć ten telefon ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 11
@gruby_mbl: MIUI Global 7.1.1.0, sprawdzałem na dwóch kablach, nie pamiętam czy któryś z nich jest oryginalny (błyskawica na microUSB?). MTP włączone, DEBUG włączone. A może ja próbuje bezpośrednio połączyć, a trzeba przez Mi PC Suite?
@mpitas3 a z wyłączonym debug ? spróbuj na innym komputerze też, może sterowniki się 'nie przyjęły'. co masz w menedżerze urządzeń jak podłączysz ?
Jest to definitywnie wina sterowników, bo w menedżerze urządzeń są jakieś wykrzykniki i nie może ich znaleźć. Ręczne instalowanie nie skutkuje. Na innym kompie działa poprawnie.
@ellox: no tak mi wyświetla, a nic nie zmieniałem od nowości, więc już nie wiem :D Pisałem o odblokowanie do xiaomi i dali zgodę, ale nie brałem się jeszcze za to, na razie nie widzę sensu.