Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: Co on może wiedzieć o godności i dziwkarstwie. Człowiek z TVN, który realizuje tam programy, wybił się na gumowych #!$%@? i jeszcze krytykuje takie osoby jak gonciu czy quaz które tworzą wysokiej jakości merytoryczne teksty, wkładając w to kupę pracy i nie mają z tego kasy bo 12 latkowie nie są ich targetem. Dla mnie super, sam dałem i na goncia i na quaza i niech im się wiedzie. Za
@Wirtuoz: No nie chce nic ode mnie, bo ma hajs z TVN. Nie każdy chce zarabiać na życie robiąc z siebie idiotę. Są twórcy którzy robią bardzo wysokiej jakości content, ale mają bardzo małe grono odbiorców (100-200k). To co mają robią jakąś gówno pracę i siedzieć po nocach żeby spełniać marzenia, zamiast to spieniężyć. Gonciu już wcześniej był dziany, ale z quazem to genialna sprawa, z pracownika drukarni, został twórca YT
@Wirtuoz: zupełnie sie niezgadzam z tym, że patron to niegodna żebranina. Ktoś tworzy wartościowy moim zdaniem kontent i nie uważam, że cokolwiek stoi na przeszkodzie w wsparciu go niezależnie od tego, czy przymiera głodem, czy sra złotem. Np. na twitchu streamuje kilku graczy, których lubię oglądać i wspieram ich małymi sumami. Zgadzam się, że płakanie: "jak nie bedzie kasa bubu to nie bendzie filmiguff" jest żałosne, można przypominać po prostu: możecie