Wpis z mikrobloga

@peszmerd i prosze bez bzdur pokroju nie ma kto lewemu podac - Blaszczyko ma bardzo dobre ppdanie, Grosik to samo - mam przypominac jaka asyste Grosicki #!$%@? w eliminacjach? Jednak z najlepszych, jak nie najlepsza w 2015.

Lewy to krol strzelcow Eliminacji ME, Bundesligi. Milik ledwo przegral krola strzelcow Eredivisie. A my mamy DWIE bramki do siedmiu punktow. Dwie. Absolutne matematyczne minimum i nie ma co sie cieszyc z 0 z tylu,
@Wojt_ASR_:

a za takiego przecież go uważamy.


Go uważamy? Od lat w czołówce snajperów w bundeslidze, dwa razy zdobył koronę króla strzelców, gra w jednym z najlepszych klubów świata... Na jakim poziomie akceptujesz fakty? Ciekaw jestem co by musiał zrobić w Twoich oczach by Cię zadowolić i jacy piłkarze spełniają Twe oczekiwania?
@Wojt_ASR_
Czlowieku co Ty w ogole #!$%@?? Jakie karne? Zawsze widzisz karsnego jak ktos sie przewraca w polu karnym?

W ogole powiedz mi czego Ci brakowalo? Wygrali mecz i to sie chyba liczy? A ze nie bylo poloti i finezji... Trudno. Jak widac statystyki nie graja
@Mariusz30: Ale ja nie neguję tego, że takowym jest. Po prostu oczywistym dla mnie jest, że skoro jest na pewnym poziomie, to mamy prawo od niego wymagać więcej, niż od innych.

@okularr: No jak ktoś nie trafia w piłkę, a trafia w nogi przeciwnika i powoduje jego upadek to tak, widzę wtedy karnego. Mam wątpliwości co do karnego Jędzy, chociaż tam nawet Hajto mówił, że sytuacja stykowa, chętnie zobaczyłbym jeszcze
@Wojt_ASR_
Ja sie do hurraoptymistow nie zaliczam, awans z grupy z takim dorobkiem punktowym to dla mnke juz duzy sukces, awans do 1/4 bedzie czyms pieknym, potem moga juz odpadac i wtedy naprawde mozemy Im zaspiewac "nic sie nie stalo...", oczywiscie zycze Naszym jak najlepiej, ale zdaje sobie sprawe, ze potega nie jestesmy(nie sledze rankingu FIFA ale podejrzewam, ze raczej jestesmy na ogonie jesli chodzi o druzyny grajace na EURO).

Podoba mi
@Wojt_ASR_: robi robotę poza boiskiem, motywuje, jeśli zobaczysz kanał ŁNP to jest ciągle "lewy uczy nas tego" "lewy nam powiedział to". Oni patrzą na niego jak na LIDERA i tak też gra. Nie ma sytuacji strzeleckich, bo ciągle #!$%@? od bramki do bramki, wycofuje się by wybić piłkę z naszego pola karnego, następnie ruszą z piłką z kontrą, w ogóle widziałeś typie gdzie on gra? Jako środkowy napastnik? Niee, pomocnik, skrzydłowy,
@tajemniczyschabowyzpatelni: Zgadzam się, Lewy gra dobrze. Jednak nie ma się co oszukiwać obecnie Robert jest pod forma. On jest top3 napastników na świecie. Wczoraj nie wykorzystał mega dogodnej sytuacji. Np Garet Bale robi to samo dla Walii co Robert dla nas i do tego strzela bramki.
Co nie zmienia faktu, ze szanuje Lewego jak #!$%@? za to co robi dla naszej drużyny.
Milik natomiast znalazł się w sześciu dogodnych sytuacjach na
@tajemniczyschabowyzpatelni: HURR DURR JANUSZE KRÓLA ROBERTA KRYTYKUJo, a tak się składa, że na whoscored.com za mecz z Ukrainą dostał note 6.7 (niższą u nas w drużynie miał tylko Zieliński i Kapustka ), za mecz z Niemcami ocene 6,0 (najniższą ze wszystkich), za mecz z Irlandią Płn 6,3 (znowu najniższa nota w naszej całej drużynie).

Lewandowski na tym euro gra po prostu przeciętnie i nie jest to wymysł legendarnych jannuszów, miejmy nadzieje,
Eh,Polska


@tajemniczyschabowyzpatelni: Ogólnie zgadzam się, że Lewy robi dobrą robotę, ale to "Eh, Polska"... chłopie, weź nie #!$%@?. Najbardziej polskie to jest mówienie "TO JEST TYPOWO POLSKIE!" - podczas gdy tak się dzieje na całym świecie. Ech...

http://www.goal.com/euro2016/en/article/no-shots-on-target-in-three-games---lewandowski-has-been-a-disaster-at-euro-2016/yp38e5r7fpgt1pdrekts972hy