Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak: Ale żeś się #!$%@?ł do tego Gonciarza. Gościu nie jest chodzącym billboardem co to ma deale z hoop colą czipsami sprajtem czy innym gównem, widać że się gość szanuje i deal z Intelem był wręcz idealny dla każdego bo i tak musi to zmontować i na pewno by tego nie zrobił na maszynie z procesorem AMD.
  • Odpowiedz
W zeszłym roku robiłem zbiórkę społecznościową na duży i kosztowny projekt, którego efekty miały trafić do wspierających. Ostatecznie się nie udała i to nie udała się z #!$%@?ęciem. Dużo się o sobie naczytałem, że jestem oszustem i naciągaczem, który chce ufundować sobie coś fajnego za pieniądze fanów, jednocześnie nie dając nic w zamian.

I tak się zastanawiam, na ile te komentarze były spowodowane takim własnie odbiorem crowdfundingu przez środowisko. I o ile
  • Odpowiedz
@Rv0000: Wiesz, że każdy ma swoje poglądy?
Przecież gdyby nie utożsamiał się z ideologiami tworzonymi przez organizacje typu Hejt Stop to wątpie, żeby to zrobił.
Prędzej przekonasz umiarkowanego lewaka w turbo lewo niż turbo prawaka w lewo lub jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
@KrzLis: drogi domowy-survivalu. przykro mi ze #!$%@? sie czasowo i nie zrobilem wtedy filmiku promujacego twoj projekt :G

i co jak co ale jak cie wynajde na patronicie to przeleje szekla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: nie mam żalu bo wiem, jak to w życiu bywa z czasem, a na patronite się kompromitować nie będę. :)

Ktoś kiedyś zapytał na YT w komentarzach "czemu nie macie podanego numeru konta do przelewania bitkojnów". To teraz mamy. Dostaliśmy chyba ze 0,30 zł. Na patronite będzie pewnie podobnie.
  • Odpowiedz
@kwmaster: Poza tym pamiętam jego ból tyłka jak przegrał w jakimś konkursie z kimś kto miał kilkadziesiąt widzów. Nasłał wtedy swoich gimbów do tego filmiku, a oni wiadomo co zrobili (on również z pewnością wiedział co z tego wyniknie bo nie jest głupi). Wyjątkowo niskie zachowanie jak na kogoś krytykującego nienawiść w internecie.
  • Odpowiedz