Wpis z mikrobloga

Drogie mireczki... Udało nam się skończyć nową aplikację znaczkową. Chyba nie ma co porównywać do starej. Oczywiście nie było łatwo, wczoraj złapaliśmy criticala i developerzy walczyli o wdrożenie do ostatniej kropli krwi.

ALE UDAŁO SIĘ! ( )

Teraz liczymy na to, że ją ocenicie. Idziemy w dobrą stronę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.envelo.pl/e-znaczek-pocztowy/app/

#envelo #pocztapolska #webdev
  • 18
@Envelo: a czy przy drukowaniu kopert wraz z adresami macie już wybór rozmiaru czcionki? pamiętam jak kilka miesięcy temu miałem #czystyubaw w konwertowaniu adresów do formatu waszego csv żeby potem zobaczyć że adresy generowane na kopertach są mikroskopijno-nieczytelne.

PS. mając kilkadziesiąt listów co kilka miesięcy cały czas zapraszacie do okienka czy są może jakieś inne drogi nadawania? pytam, bo jak forsując właśnie neoznaczki w pewnych firmowych rozwiązaniach zamiast zabawy z książką
@Envelo: zeby nie byc goloslownym:
Dlaczego mam klikac w cene zeby zmienic rodzaj znaczka? To nielogiczne. Najpierw powinienem wybierac rodzaj znaczka a pozniej widziec jego cene.
Te trzy kropki u gory symbolizuja galerie?
Link 'jak wyglada neoznaczek' powinien byc zastapiony jakins podgladem live.
Przydalyby sie jajues ikony krokow jak w nirmalnym kosxyku ecommerce zebym wiedzial gdzie teraz jestem, co bedzie za cgwule i mogl sie cofnac...
@Envelo: nie wiem o co chodzi, ale taki test case:

1. otwórz stronę
2. wpisz 7 w polu z liczbą
3. kliknij "Dodaj do koszyka" - pojawia się w koszyku 14,00 zł
4. kliknij "Dodaj do koszyka" - pojawia się w koszyku 16,00 zł
5. kliknij "Dodaj do koszyka" - pojawia się w koszyku 18,00 zł
6. kliknij "Dodaj do koszyka" - pojawia się w koszyku 594,00 zł
7. kliknij "Dodaj
PS. Będziemy dziś odpisywać falami - mimo tego, że wdrożenie się udało nadal sporo tu się dzieje - ale zachęcamy do testowania i komentowania. To nie jest tak, że zapadniemy się pod ziemię :)
@qwertyu: Poprawka, jednak zreplikowaliśmy błąd. Zgłaszamy, dzięki!
@kowalzki: Kropki to kroki. Co do reszty - przekazujemy do naszego UXowca, w razie potrzeby będziemy zmieniać aplikację, choć do tej pory wychodziło nam, że proces jest zrozumiały dla userów. Tak czy inaczej dziękujemy :)
@ntskj: Przy poleconych póki co nie można zrobić nic innego. Kwestie regulacji pocztowych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Fafnucek: Wyszło coś jeszcze, jak w życiu ()
@breja: Kod pocztowy (w przypadku przesyłek do Polski) będzie podpowiadany, ale w kolejnej wersji aplikacji. Kto wymyślił myślnik w kodzie pocztowym - nie wiemy...
@Envelo:

Teraz liczymy na to, że ją ocenicie. Idziemy w dobrą stronę?


Powiedzcie, jak mam wybrać odbiorców z danej grupy. Mam ponad 50 w książce adresowej, ładnie pogrupowanych. Wcześniej wybierałem grupę z pola kombi i działało. Teraz muszę całą listę przejrzeć ręcznie.

Poza tym na szybko:
- przydałby się domyślny format przy kupowaniu znaczków (chyba, że system będzie pamiętał ostatnio wybierany) . Nigdy jeszcze nie drukowałem znaczków na A4.
- Brak
@janekplaskacz:

1) Prosimy o bardziej szczegółowy opis problemu (może na priv?)
2) Domyślny wybór jest zapamiętywany
3) Jak w punkcie 1. Chodzi o konfigurację własnego znaczka?
4) Dobra uwaga, zrobimy coś z tym.
5) Wchodzi w kolejnej wgrywce.