Wpis z mikrobloga

- Dzień dobry Lexus serwis z tej strony ma pan chwile?
- Tak słucham
- Chciałam zapytać czy pańska jutrzejsza wizyta w naszym serwisie jest nadal aktualna
- Tak oczywiście, będę w Coventry pomiędzy 15:00 a 15:30 tak jak się umawialiśmy
- Świetnie, czy życzy pan sobie jakąś gazetę?
- Eee... Słucham? O_o
- Czy chciałby pan abyśmy zakupili dla pana jakąś gazetę?
- Nie, dziękuje :)

Serwis Lexusa mnie rozwala za każdym razem :D

#lexus #uk #samochody #obslugaklienta #serwis
  • 85
@Pietal: @zortabla_rt: dobra, ale pomijając gazetę jaka jest różnica pomiędzy standardem w Polsce (nawet dla Toyoty) a Lexusem w UK?
Do mnie co miesiąc dzwonią z pytaniem jak się jeździ i czy wszystko jest ok z autem, z potwierdzeniem wizyty serwisowej i takich tam. Przed zakupem nowego auta w styczniu długo korzystałem z nieautoryzowanego serwisu door-to-door w Warszawie. Oni byli w stanie ogarnąć absolutnie wszystko tylko sporo płaciło się za
@zenon1002: Chciałbym ci powiedzieć ale nie znam standardu Toyoty/Lexusa w Polsce żeby mieć porównanie. Mój wpis nie polega na bzdurnym: "Hurr durr paczcie polaczki kuhhwa jak traktują pana w JUKEJU" tylko wrzucam bo mnie to mega zaskoczyło i chciałem się tym podzielić. To też nie jest Lexus warty fortunę bo na takiego mnie nie stać ale mimo to nadal jestem traktowany przez Lexusa jakbym miał najnowszy RC F.

@Ochlejbaum ZAZDRO! Jaki