Wpis z mikrobloga

@romantyk_narkoman: Raczej nie, chociaż znajomy opowiadał, że w dokładnie tym samym modelu mu szyna PĘKŁA(!), ale myślę że to podchodzi pod gwarancję.
Jak masz jakiś sklep z rolkami w okolicy to warto zobaczyć na żywo, przymierzyć.
@romantyk_narkoman: jezdze na PS Metropolis i jest ok, ja mam grubą stopę (wysokie podbicie?) i musze je słabo sznurować, na dodatek mam cieńszy liner przez co nie mogę zbyt dobrze dopiąć ich powyżej kostki, pomimo zapiętej na maksa klamry mam luz, więc ogolnie rzecz biorąc po przesiadce z fitnessówek poczujesz dużą różnicę, ale wydaje mi się że Seby będą lepsze
@romantyk_narkoman: podobno są szersze w okolicach kostki, na dodatek mają lepszy montaż szyny. W Metropolis masz takie miejsce na śrube ale możesz ją przesuwać w przód i w tył przez co przynajmniej u mnie szyne można przykręcić tylko w skrajnych opcjach czyli albo przesunięta na maxa do przodu lub do tyłu, inaczej po kilkuset metrach sruba luzuje sie i szyna zaczyna latać. W Sebach masz pojedyncze miejsca na śruby i pewnie
@romantyk_narkoman: Hmm no na początku trochę ciężkie (są solidnie zrobione więc muszą chyba takie być) ale później da się przyzwyczaić :) I na początku chociaż kupiłem właściwy rozmiar to poprostu nie mogłem ich na stopach utrzymać tak cisnęły, ale jak się ułożą to jest bajka :)