Wpis z mikrobloga

wiecie jak wygląda gwarancja producenta w firmie Roccat?

nie istnieje. Mam od nich jeden z najwyższych modeli myszek dostepnych w czasie kiedy ją kupowałem(kone xtd), która nie ma jeszcze nawet dwóch lat i już ma problem z samodzielnym dwuklikiem i rolką

Napisałem do producenta co on na to:

I'm sorry to hear about the hardware defect on your product. An exchange via us is unfortunately not possible.


Także serdecznie nie polecam, logitech jest jaki jest, ale support mają przekozacki nawet po gwarancji

I teraz będe się #!$%@?ł pewnie z niezgodnością towaru z umową i sklepem.
Jako że wypadłem z tego trybu bo teraz jest rękojmia, jest w ogóle jakaś szansa na wymianę na nowy produkt? Myszka kupiona 14.10.2014 więc jeszcze dwa lata nie mineły, ale mineło już 6 miesięcy od zakupu i to ja niby muszę jakoś udowodnić że towar był niezgodny
#roccat #pcmasterrace #gaming #niezgodnosctowaruzumowa #prawo #gwarancja
  • 6
@rdy: no ale gwarancja jest dobrowolnym świadczeniem producenta i sam sobie określa jej ewentualne warunki. Dlatego mamy jeszcze prawo konsumenckie, które ratuje kupca na linii ze sprzedającym.
@Bierna:
pewnie, wiem o tym. Ale jest to trochę żałosne że tego typu raczej rozpoznawalny producent traktuje nasz kraj jak gówno(nie jedyny zresztą) i nie dodaje gwarancji producenta, co robi na zachodzie i to jeszcze w formacie d2d