Wpis z mikrobloga

@sorek: Wow! No tak, a potem taki nerkowy businessman, kupuje sobie kolejnego kota, bo go stać (zazdroszczę sukcesu i kolejnego kota;)

Czy ktoś jest w stanie policzyć, ile tam jest na stole tego funtowego szczęścia?
Przez kilka lat tylko takie grosze uzbierałeś?


@KZ_89: zwykle wszystko zgarniam i upycham w piwnicy, ale nie sprzątałem od tygodnia ( )

aktualnie zajmujesz sie tylko tymi wynajmami czy robisz cos jeszcze dorywczo gdzies?


@NamietnyDzwigowy: jestem 'osobą wielozadaniową' ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie jestem nigdzie zatrudniony na stałe, nie mam czasu, mirki wymagają za dużo atencjów
@zomowiec: @KingRStone: @MaddoxX1911: @stoprocent: @KZ_89: @karoryfer: @NamietnyDzwigowy: @Amadeo: @mtroyan: @jakubito: @vilajnen:

Ta kupka po lewej to co muszę zapłacić kolejno:
Landlordowi,
za wodę,
za gaz,
za prąd,
za ogrzewanie,
za internet,
za sprzęty które się zepsuły ostatnio,
za meble które wymieniliśmy,
za naprawy.

A ta po prawej to mój zysk

Pobierz sorek - @zomowiec: @KingRStone: @MaddoxX1911: @stoprocent: @KZ_89: @karoryfer: @Namie...
źródło: comment_ti7Y25UXynyRlf0mWsTzhGTrJdVVgpUB.jpg
Sorku lepiej zanieś do banku.. różni ludzie czytają a wiedzą kaj mieszkasz ;-)


@ashmedai: to jeszcze dawaj im pomysły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pieniędzy w domu przecież nie trzymam

ja rozumiem heheszki itp ale imo wiocha over9000 i tak w ogóle pomyśleć żeby robić takie zdjęcie.


@MaciejPN: no dla mnie pieniądze to nie wiocha, ale spokojnie - rozumiem, że w Polsce chwalenie się czymkolwiek to zbrodnia