Wpis z mikrobloga

#acleague
Co zrobić żeby się zapisać do waszej ligi? Trzeba oryginała AC? Jakie dodatki?

Jest w ogóle jakieś FAQ?
Osobiście bym dodał do "Największa simracingowa liga na Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)" jakiś link do poradnika, o ile taki jest :)
  • 13
Też się dopisze, jak wygląda "próg" wejścia? Trzeba strasznie ogarniać czy wystarczy w jakimś tam stopniu umieć jeździć?
@NapTooR
@epll wszelkie pytania najlepiej zgaszac do mnie, ja jestem glownym organizatorem i ja zbieram zapisy do ligi.
Progu minimalnego jako takiego nie ma, wystaczy w miarę ogarniac podstawy jazdy.
Jak cos to zglaszajcie sie na PW to wam wszystko opisze.
@NapTooR:
1. oryginal AC na steam
2. nurburgring grand prix jest potrzebny (nie wiem czy jest w standardzie czy w dreampacku)
3. bedzie potrzebny dodatek, ktory pojawi sie za 2 tygodnie - redbull ring (dawniej a1 ring)
4. zeby sie zapisac trzeba pogadac z TheSznikers, wplacic wpisowe, zaakceptowac regulamin, dogadac sie z jednym z innych nowych zawodnikow i zalozyc zespol dwuosobowy, wybrac malowanie zespolu (z dostepnej puli skinow RSR) lub stworzyc
#acleague FAQ v.1.0
1. oryginał AC na steam
2. konieczny jest pad (jeśli jesteś kozakiem) lub kierownica.
3. będzie potrzebny dodatek DLC #redpack, który pojawi się za 2 tygodnie - red bull ring.
4. Zapisy prowadzi @TheSznikers
5. Nie ma progu minimalnego kwalifikacji, nie ma rekrutacji.
6. Do każdego wyścigu kwalifikuje się ograniczona liczba kierowców (23 zazwyczaj) zgodnie z wynikami prekwalifikacji trwających 13 dni przed każdym GP.
7. Dzięki @manix93 posiadamy
Pewnie tak, ale jestem przyzwyczajony że w RBR można było WRSMP grać na piracie :)


@NapTooR: Prosza Cię... Gra może i swoje kosztuje, ale jak sobie podzielisz jej cenę przez godziny, jakie przy niej spędzisz, to wyjdą śmieszne pieniądze. Nie muszę chyba dodawać do tego frajdy, jaką sprawia jazda wirtualnym bolidem. Wystarczy popatrzeć na ilość okrążeń jakie udało mi się do tej pory zrobić. Gram od niecałych 2 miesięcy, a na