Wpis z mikrobloga

Chłop spróbował sobie kupić czekoladę z automatu. Terapeutycznie, bo na widoku ludzi.
Nie wiem czy zdążę wypić bo gorące.( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bez taty bym nie zauważył instrukcji.
Jak to wyciągnąć jak to jest ściśnięte jakoś.
Przypomniały mi się wycieczki szkolne eh.

Edit: wypiłem, język i dziąsła poparzon

#przegryw #autyzm #zaburzenialekowe
qew12 - Chłop spróbował sobie kupić czekoladę z automatu. Terapeutycznie, bo na widok...

źródło: temp_file4023551531378953180

Pobierz
  • 40
@qew12: Kiedyś na #orlen kupiłem sobie pitną czekoladę i to był ostatni raz to coś na pompie. Co jakiś czas kupuję sobie pitną czekoladę w pracy, ale tam nie jest tak nawalone cukrem. Tak słodkiego ulepku jak na Olenie w życiu nie piłem. Ultra drogi roztwór cukru z aromatem kakao.

@qew12: Coś podobnego stało u mnie na wydziale wieki temu. Już za trzecim razem nie poparzyłam sobie wrzątkiem palców przy wyjmowaniu tego z maszyny. Wokół był zawsze chlew, bo ciągle ktoś obsługiwał to pierwsze parę razy i jeszcze nie znał techniki specjalnego wylewania nadmiaru płynu przed wyjęciem. ;)
@Greensy jesteś wieśniak i tyle. OP ma trudności społeczne co jest normalne w spektrum autyzmu (dawny Z. Aspergera). Chwała mu za to, że próbuje.

@qew12 OP'ie ignoruj takich chamów. Mam nadzieję, że chociaż Tobie pomoże ta psychoterapia. 2 raz piszesz "bez taty" - mógłbyś proszę wytłumaczyć? On nie mógł Ci dziś towarzyszyć, czy o co chodzi?