Wpis z mikrobloga

@geuze: bez biegów ale z półką z przodu z tyłu i składana noga z tyłu i komplet świateł. Brak jej z tyłu błotnika i centra lekka na obu kołach ( ͡° ͜ʖ ͡°) łańcuch zabudowany i zaniedbany ale tak do 5km daje rade
@Bialy_Mis: no troche przypał przewozić w razie kontroli. Chyba, nie jestem pewien.
@geuze: nie drapią farby zeby jakies numery znaleźć? Mam jeszcze jeden z przerzutkami w piaście za 20 euro ale ma flaka i opony w tragicznym stanie. A i jeszcze jedną taką kozę też za 20 ale bez koszyka z przodu. Tamtą chciałem rozebrać i do Polski ale jednak wziąłem ludzi z blabla
@krabsik: mój na 90% też był buchnięty kiedyś. Wyhaczyłem na Markplaatsu za 60 EUR, kupiłem, wyremontowałem i jeżdżę. Był oznaczony nie tylko fabrycznie, ale jeszcze dodatkowo na ramie. Dopiero jak się przyjrzałem przy czyszczeniu to zobaczyłem, że jest zamalowany trochę inną farbą. Po wyczyszczeniu i oderwaniu (zamalowanej xD) naklejki okazało się, że w tym miejscu był jeszcze dodatkowo oznakowany, ale numer wytarł ktoś pilnikiem... Za to numer wybity na spodzie ramy