Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cena na Smartwatch BlitzWolf BW-HL1 spadła z $49,99 na $19,99
    Z tej okazji mam ochotę komuś taki sprawić - bo kto bogatemu zabroni ;)

Tutaj opis wszystkich parametrów zegarka

Ogłaszam więc #rozdajo - trwa od teraz do jutra do godziny 20:00.

Zasady:
    1) Plusujesz ten wpis który czytasz

2) Wchodzisz na poniższego linka i wybierasz przedmiot, który pojawi się w NASTĘPNYM 'rozdajo' (budżet do $20 - musi być marki BlitzWolf).
    https://www.banggood.com/search/blizwolf.html?from=nav&pfrom=1&pto=20&p=7K111110034963201704

3) wrzucasz linka do tego przedmiotu do komentarza LUB jeśli ktoś już dodał taki przedmiot, to po prostu go zaplusuj.

4) cierpliwie czekasz, a ja jutro (17.10) po godzinie 20:30 ogłaszam w tym wątku zwycięzce wybranego przy użyciu Mirkorandom

5) Udział może brać każdy kogo konto założono przed datą startu tej akcji. Zielonki także biorą udział :)

Gdy wygrasz, odezwę się do Ciebie na priv i zapytam o adres na który ma zostać wysłany zegarek oraz o Twojego maila.
    Jeśli masz zablokowane wiadomości, a ja zawołam Cię w tym wątku, to Ty się do mnie odezwij.
    Zamówienie będzie szło z Chin, więc dostawa zajmie pewnie z 3 tygodnie.

pokaż spoiler z pozdrowieniami dla moderacji:

no-ref-watch no-ref-lista

#unknowrozdaje
    pokaż całość

odpowiedzi (67)

Hej mircy, kilka prawd na dziś.

Boga nie ma.
    Homoseksualizm to nie choroba.
    Aborcja to nie morderstwo.

#takaprawda

odpowiedzi (252)

Nie czaję po co ludzie idąc na spacer słuchają muzyki na słuchawkach i grzebią w smartfonie? Czy nie po to jest spacer aby właśnie od tego odpocząć? A co do zwykłego chodzenia po mieście tym bardziej nie czaję - idę z punktu A do B i tyle. Rozumiem że aż tyle ciekawych rzeczy jest w internecie które zmienią ich życie?

#smartfon #spacer #zdrowie #relaks #zycie #rozkminy pokaż całość

odpowiedzi (54)