Wpis z mikrobloga

2h i witaminka ma 340 chętnych […] ale pamiętacie kobiety też mają ciężko na rynku matrymonialnym, bo nie ma wartościowych facetów

@typowyWykopekMizogin: patrząc na ilość cuckoldów, coś w tym jest. To nie świadczy niestety o nich najlepiej. Sami obniżają w ten sposób swoją wartość. Cecha popytu i podaży.
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin atrakcyjna, szczupła, młoda, wydająca się sympatyczna ma grono adoratorów. Nosz zaskoczenie. Laska z top 10, a byle wykopek który pewnie nigdy siłki nie widział, wygląda fatalnie i jeszcze gorzej się zachowuje psioczy w internetach jakie to baby są złe. A laska nawet racjonalna bo mając 155 cm nie szuka 2 metrowca tylko kolesia proporcjonalnego do niej.
  • Odpowiedz
@Pan_dziwny: XD odklejony jesteś ładnie. Normalna dziewczyna i życzę jej jak najlepiej, ale nie jest jakaś modelka to raz, a dwa, że skala porównania - tysiące mężczyzn chętnych żeby się z nią umówić kontra kilka chętnych dziewczyn żeby umówić się z mężczyzną na podobnym poziomie atrakcyjności. I potem takie dzbany negują #blackpill i #natura.
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: Może odklejony, od 6 lat jestem z tą samą kobietą, i mnie temat chwilowo nie dotyczy xD Po prostu śmieszą mnie zawyżone wymagania względem możliwości. Tak samo śmieszy mnie skomlenie facetów na minimalnej, że sobie nowego passata z salonu nie mogą wziąć, i psioczenie na tych co mogą :/ To samo.
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: Myślę, że spora część tych lajków i serduszek to od gości, którzy zapewne nie przeczytali zdania z opisu i klikają te lajki pod każdą widzianą w necie dziewczyną. Połowa nie będzie jutro pamiętać, że w ogóle coś kliknęła. A większość pewnie jest w kij oddalona i nawet nie będzie chciała przyjechać albo nie będzie miała czasu.
Trochę przeceniacie te fejsbukowe reakcje ;)
  • Odpowiedz
@Pan_dziwny: też to widziałem, mam polajkowana tą stronę. To co się tam odwala pod zdjęciem jakiejkolwiek dziewczyny to jest tak gigantyczna pajacerka że głowa mała.

Te bardziej wygledne panny potrafią mieć po 1,5- ponad 2k lajków pod zdjęciem, z takiej ilości się wybrać przeciez
  • Odpowiedz