Wpis z mikrobloga

co się dziwić, normalna bez tatuaży i dziwkarskiego makeupu, nie paczy na wzrost, deficytowy towar w dzisiejszych czasach
patrząc na ilość cuckoldów, coś w tym jest. To nie świadczy niestety o nich najlepiej. Sami obniżają w ten sposób swoją wartość. Cecha popytu i podaży.

@Belzdron:
A to nie jest tak, że od 90% kobiet dostaja zlewkę, więc uderzają już jak popadnie?
Nie wiem, bo mam ten etap już za sobą.
Ale wydaje mi się, że gdyby faceci mogli przebierać w ofertach, to by się nie bawili w "poniżanie" czy
@Sinti: młoda i szczupła dziewczyna to ogólnie 10 % już top 10 kobiet. Bo przypomnę, że do kobiet zalicza się zarówno staruszki jak i 200 kilowe kaszaloty. Nawet jeśli weźmiesz tylko młode - to teraz tyle ulanych, zaniedbanych(często same celowo zwiększają swoją brzydotę), to i tak lekko w 30% trafi dziewczę (młode, sympatyczne, zadbane). Przypomnę, że wykopki nawet gdyby reprezentowały taki sam przekrój jak społeczeństwo, to i tak 90% z nich,
@Pan_dziwny: wciąż się nie zgadzam ale nie będę argumentował, bo nie lubię tak oceniać ludzi wyglądu, a nie daj boże będzie to dziewucha czytać, ale przyznam że celny argument
A to nie jest tak, że od 90% kobiet dostaja zlewkę, więc uderzają już jak popadnie?

@text: idiotyczna wymówka. Ale każdy jest inny. Ja bym się pod ziemię zapadł. Dlaczego ludzie są tak zdesperowani, by być z kimś? Ludzie szczęścia nie dają, a szczególnie wybrani, byle by byli. Szczęście można znaleźć tylko w sobie.