Wpis z mikrobloga

@Vitane: Macbook Pro '13 (Early 2015) można dziś kupić nówkę ze sklepu (np. Cortland) za 5400 zł brutto. 10-13 godzin pracy na baterii, jeden z najlepszych ekranów na rynku, bezapelacyjnie najlepszy touchpad na rynku, niedościgniona jakość wykonania obudowy i design, system operacyjny w cenie, możliwość odpalania dowolnych programów z Windowsa w trybie koherencji, a nawet całego Windowsa w oknie (Paralles Desktop, licencja 79 euro).

Teraz najlepsze - ten komputer po dwóch
@Vitane: gdybym posiadł go to byś powiedział, że jestem funboyem i że jak tyle hajsu wydałem to muszę sobie wmawiać że jest najlepszy. A to nieprawda. Macbook jest idealny pod każdym względem. Jeszcze tylko zapomniałem wspomnieć o zajebistej baterii.
@domasz_liz_warzywo: Dobre wspomnienia z XPSami. Jakieś 10 lat temu ściągnąłem, wtedy nie w sprzedaży w Polsce, XPS m1530. Refurb z UK przez eBay. Wg Notebookcheck warty wtedy jakieś 7k, ja zapłaciłem mniej niż 3 tys. Miałem szacun w licbazie. Wbudowana karta wwan do mobilnego Internetu, x64, dedykowana grafika, chodził jak petarda w porównaniu z lapkami znajomych. :D A jak mi dysk padł, to następnego dnia rano odwiedził mnie pan z nowym.