Wpis z mikrobloga

No to skoro nasza "nowa długa edycja" po bardzo długim czasie upadła kto jest za zmianami?
Osobiście zaproponowałbym żeby koncepcja wykupywania parceli na własność nadal została, ale poza oddaloną piwnicą potrzeba też miasta, wspólnego dla wszystkich, gdzie każdy może mieć działkę i budować. Z obserwacji wynika też, że sklep w mieście, gdzie można wykupić boks był lepszym pomysłem niż zakładanie przez każdego własnego sklepu na swojej parceli, ale aukcje powinny zostać, bo czasami po prostu jest to lepsze rozwiązanie.
Mapa powinna być wygenerowana losowo, warto też pomyśleć nad jakąś większą strefą, gdzie gracze mogą się tłuc ze sobą, a w przypadku jeżeli to nie wypali to nawet jakieś ładne koloseum by wystarczyło.
Odnośnie państw: O wiele fajniejszym rozwiązaniem byłoby jednorazowe opłacenie wykupienia, jednak powinno się koszt naliczać od wielkości państwa, przy czym nie może być nieskończenie wielkie.

To tyle wypocin z mojej strony, jak ktoś ma jakiś ciekawy pomysł niech dowali w komentarzu, żeby koteł miał co poczytać w swojej murowanej piwnicy. ( )

#mirkocraft

@kotylizamaslo : http://www.benchmark.pl/aktualnosci/sapphire-radeon-rx-460-rx-470-rx-480-i-490-zapowiedz-kart.html

Czy jesteś za zmianami organizacyjnymi na serwerze? (Dowolna koncepcja zmian)

  • Tak! 76.9% (20)
  • Nie. 7.7% (2)
  • Siedze w piwnicy i nie mam zdania. (W przypadku odpowiedzi Tak/Nie również możesz siedzieć w piwnicy) 15.4% (4)

Oddanych głosów: 26

  • 13
  • Odpowiedz
@papier96: Obok spawnu musi być miasto, które budują sami gracze, ale są tez budynki użyteczności publicznej, których budowa należy do administracji/moderacji.
Poza miastem powinien być teren gdzie ludzie mogą swoje działki wykupować, tak samo państwa, a dodatkowo tereny pod wydobycie. Odnośnie pvp najlepiej zrobić tak, że na to powinno być wyznaczone miejsce, bo takie pvp generalnie "poza miastem" doprowadzi do tego, że kopiesz sobie spokojnie, za Tobą wyskakuje jakiś napakowany naplet
  • Odpowiedz
@achtunki może coś w stylu "dzikiego zachodu"? Ogólnie to mi najbardziej by zależało żeby MC był symulacją życia którego nie mam. Może brakowało nam w poprzednich edycjach klimatu dreszczyku emocji?
  • Odpowiedz
@achtunki: żadnych mini-państw proszę, bo zaraz będą chcieli konstytucję uchwalać i parlament wybierać :D pvp na dalszych częściach mapy moim zdaniem meh, ja bym podzielił mapę na pół, a z miasta zrobił taki Berlin po wojnie. Mur przez środek i po jednej części pvp włączone a po drugiej wyłączone. Każda strefa miałaby surowce, kwestia czy ktoś lubi się o nie bić czy nie.
FuczaQ - @achtunki: żadnych mini-państw proszę, bo zaraz będą chcieli konstytucję uch...

źródło: comment_Q8UtgCPjnzd4bgY6UkgH15cIUOJnEBWO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@FuczaQ: Mini-Państwa były głównym motorem napędowym dla którego ponad połowa graczy chciała grać na tym serwerze. Można to zabrać, ale trzeba wtedy zwiększyć maksymalny rozmiar cuboida jaki może mieć gracz. Wygląd serwera powinien moim zdaniem być ustawiony pod kątem graczy, czyli bez robienia murów itd, po prostu stworzyć wyznaczoną strefę PVP dla graczy.
  • Odpowiedz
Motorem napędowym w ostatnim czasie. Z tego co czytam wynika, ze państwa trzeba zlikwidować i zostawić tylko cuboidy zwykłe, ten temat właśnie polega na tym zeby każdy pisał co mu przeszkadzało, a co się podobało.
  • Odpowiedz
@achtunki: Popieram nigdy nie lubiłem takich sytuacji że ktoś wyskakuje z mieczem a ty sobie kopiesz diaxy, od razu mnie takie serwery zniechęcają i jeśli tutaj coś takiego będzie to Do Widzenia
  • Odpowiedz