Wpis z mikrobloga

właśnie trzymałem na rękach swoją córeczkę, po kilku godzinach wysiłku fizycznego i psychicznego przyszła na świat moja mała fasolka :) w moim wokabularzu brakuje słów którymi mógłbym opisać jak się aktualnie czuję, nawet magiczna i jakże wymowna sentencja "#!$%@? mać", wyartykułowana najprzyjemniej jak się da, nie odda nawet namiastki tego stanu. ten mały bąbel, moja córka, krew z krwi.. jestem taki dumny i szczęśliwy, mam piękną córeczkę :) dobranoc i dzień dobry, łapcie moje pozytywne fluidy ludzie, życie jest piękne!
  • 51
  • Odpowiedz
mam piękną córeczkę


@kubusiasty: albo ktoś Ci podmienił dziecko na minimum półroczne, albo jej jednak nie widziałeś, albo jesteś pod wpływem emocji, świeżo urodzone dzieci zdecydowanie nie są piękne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@faramka: żadne świeżo urodzone dzieci nie są (i w sumie nie trzeba pół roku, wystarczy tylko że pojawi się normalny kolor skóry i wyprostuje się trochę fałd) i to opinia paru matek które znam i same się smieją z tego 'oo jaki piękny bobas' podczas gdy takie dziecko wygląda zwyczajnie słabo.
  • Odpowiedz
@kubusiasty: W sumie to podzielam zdanie @MissCthulhu - kupuj śpioszki w H&M w stałej ofercie "3za2" - tanio wychodzi bo i tak nie kupujesz teraz rzeczy na wiele miesięcy bo mała w mig wyrośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ucałuj w czółko ode mnie ʕʔ
Małe dzieci są spoko

  • Odpowiedz
@kubusiasty: Gratuluję. Lekko ponad rok temu przechodziłem to samo. Ehhh ten rok był najlepszym w moim życiu :). Pierwszy śmiech, pierwsze "tata", pierwsze kroki. Wszystko przed tobą, więc ENJOY, bo będzie cudownie. :)
  • Odpowiedz