Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taką 23-letnią sąsiadkę z bloku obok. Ona nie wie, że ja w ogóle istnieję. To jest w ogóle totalnie inna liga. Pod względem urody imho absolutny top tak jak na picrelu. Jest do niej bardzo podobna, jak jest umalowana to wygląda jak z reklamy. Szukałem jej profilu na facebooku przez dłuższy czas a gdy znalazłem to się zdziwiłem, że oprócz zdjęć z amatorskich sesji modelingu i paru artystycznych zaczerpniętych z jakichś tumblerów nie ma tam nic. Bardzo prawdopodobne, że resztę ukryła przed nieznajomymi ale tak się rozmarzyłem jak to stulej, że może jest samotna xD wszak tyle się mówi, że faceci boją się podbijać do takich piękności. Z drugiej strony jednak wydaje mi się to niemożliwe żeby wokół takiej nie zakręcił się żaden Alvaros. Same jej fotki mają po 50+ lajków i masę spuszczających się nad nimi osób.
Najgorzej, że się wczułem i teraz jak zobaczę, że jednak jest w związku to się mocno rozczaruję, że ktokolwiek zanieczyścił ten cud natury xD serio.

#stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
źródło: comment_NyEeaupjXRHuwbgxSLpnyIl3n9N2mSyn.jpg
  • 6
Zagadaj do niej.... np. Cześć, czy ta szmatka pachnie chloroformem?

Z doświadczenia wiem, że działa 100/100.

Powodzenia!